انگلستان: کار جدید رهبر Keir Starmer به کار با بوریس جانسون در coronavirus

بریتانیا و رهبر حزب کارگر انتخاب Keir Starmer به عنوان رهبر قرار دادن متوسط وکیل با یک چشم برای جزئیات در اتهام به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون را از دست داده و coronavirus می آید زیر آتش.

Starmer گفت که تعامل سازنده با جانسون حزب محافظه کار که در آن منافع ملی را به شکست همه گیر اما در زمان هدف وزیران برای برخی از دست زدن به بحران و انتقاد آنها برای عدم توضیح دهد که چرا بریتانیا نشدم پشت کشورهای دیگر وقتی که می آید به تست برای ویروس.

“اجازه دهید صادقانه اشتباهات جدی شده است” Starmer نوشت: در یک مقاله برای روز شنبه بار. “این بسیار حیاتی است که اعتماد ملاقات, با, باز بودن و شفافیت در مورد کسانی که اشتباهات و تصمیم گیری های که ساخته شده اند.”

Starmer, 57, طول می کشد بیش به عنوان رهبر روحانی در زمان حساسی برای کشور و برای نخست وزیر. در حالی که جانسون مقبولیت خود را شروع به پریدن کرد در هفته های اخیر دولت انتقاد شده است برای اینکه بیش از حد آهسته به آزمون مردم برای این ویروس و عدم تجهیز بهداشت و درمان کارگران به درستی. اگر خلق و خوی عمومی علیه جانسون بر مدیریت بحران Starmer به سرعت می تواند تبدیل به یک معتبر ساکن بعدی از 10 خیابان داونینگ.

در علاوه بر این به نظر او در تست Starmer گرفت موضوع را با دولت های شکست برای حذف آنچه که او به نام انسداد در سیستم با توجه به تحویل تجهیزات حفاظتی به خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران.

او همچنین خواست جانسون به راه اندازی مراکز واکسیناسیون در سراسر کشور یک طرح است که او نوشت: “آن را آسان تر برای محافظت از انگلیسی ها یک بار واکسن در دسترس است”. و به نام او در دولت به مجموعه ای از چگونگی و زمانی که آن را به برنامه اعلام پیروزی ویروس.

“ما باید بدانیم که استراتژی خروج است که این محدودیت ممکن است برداشته شود و چه برنامه ریزی برای بهبود اقتصادی برای محافظت از کسانی که سخت ترین ضربه,” او نوشت.

وحدت ملی

وجود دارد تا به حال حدس و گمان بوده است او می تواند وارد یک جنگ به سبک دولت وحدت ملی با جانسون. روز شنبه نخست وزیر نوشت: به همه مخالفان و رهبران آنها را دعوت به یک جلسه او را نگه دارید و با خود بالا مشاور پزشکی به طرح تلاش شده به شکست coronavirus.

دو مرد صحبت کرد بعد از ظهر روز شنبه و Starmer قبول این پیشنهاد به ملاقات با جانسون در هفته آینده با توجه به بیانیه ای از Starmers سخنگو.

آیا ما برای این دولت رای دادند یا نه همه ما با تکیه بر آن برای به دست آوردن این حق — به همین دلیل در جهت منافع ملی حزب کارگر خود را کامل بخش Starmer گفت: در پیروزی او در بیانیه ای قبل از بار مقاله. “اما ما تست استدلال است که قرار است به جلو. ما درخشش مشعل در مسائل حیاتی است.”

در پاسخ به بحران است Starmers کار فوری اما در دراز مدت به نفع قدرت برای کار پس از یک دهه در مخالفت با. او نیاز به درمان اختلافات عمیق در درون حزب است که گرفتار شکاف بین سخت چپ و میانه تر حامیان نخست وزیر سابق تونی بلر.

او موفق به کسب 56 درصد آرا را به ضرب و شتم ربکا طولانی بیلی متحد از رهبر سابق جرمی Corbyn و لیزا Nandy. آنجلا Rayner کار را سخنگوی آموزش و پرورش انتخاب شد به عنوان معاون رهبر.

Starmer تلاش کرده است به بازیگران خود را به عنوان یک کاندید وحدت و قول داده است برای حفظ خیلی از Corbyn این برنامه ها از جمله تعهدات به re-nationalise راه آهن و افزایش مالیات بر درآمد بالای 5 درصد از حقوق بگیران.

‘کوه برای صعود’

او پذیرفته شده این کار رو کار بزرگ است آن را به عنوان به دنبال به دست آوردن حمایت در سابق صنعتی سرزمین که Corbyn از دست داده و به جانسون سال گذشته است. “ما باید یک کوه برای صعود به,” او گفت:. که در آن است که نیاز به تغییر ما تغییر خواهد کرد. که در آن ما نیاز به تجدید نظر ما را تجدید نظر. ماموریت ما این است برای بازگرداندن اعتماد در حزب ما به عنوان یک نیروی خوب و نیرویی برای تغییر.

پسر یک toolmaker و یک پرستار Starmer نامگذاری شد پس از Keir Hardie اولین رهبر بریتانیا حزب کارگر. قبل از انتخاب شدن به مجلس در سال 2015 او به عنوان یک وکیل مدافع و به عنوان مدیر عمومی تعقیب بین سال های 2008 و 2013.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im