زنان بریتانیا, وزیر بهداشت آزمایش مثبت برای coronavirus

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock شد دومین مقام عالی رتبه دولت بریتانیا عضو خود را به تایید Covid-19-19 تشخیص روز جمعه بلافاصله پس از نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

هنکاک مانند جانسون می گوید که او دارای علائم خفیف این بیماری شده است و کار از خانه برای چند روز گذشته در خط با دولت بریتانیا مستند مشاوره برای مردم به ماندن در خانه به عنوان بخشی از تلاش های را امتحان کنید و کنترل گسترش بیماری همه گیر.

به عنوان وزیر بهداشت, او شده است در سمت پادشاهی متحده (انگلستان) نخست وزیر در خط مقدم کابینه تلاش ها برای مبارزه با افزایش تعداد Covid-19-19 مورد در انگلستان و نیز رهبری یک سری از خیابان داونینگ جلسات بیش از این مسئله است.

پس توصیه های پزشکی, من توصیه شد برای تست coronavirus. من تست کردم مثبت, Hancock, نوشته شده در توییتر.

خوشبختانه علائم خفیف هستند و من کار از خانه خود جدا. حیاتی ما به دنبال مشاوره برای محافظت از ما بیمه خدمات درمانی و نجات جان انسان ها گفت: 41 سال وزیر ارشد.

شبیه به جانسون خود تصویری پیام تایید تشخیص خود و با تاکید بر این که او را در حمل پیشرو دولت در پاسخ به شیوع بیماری از طریق ویدئو کنفرانس, Hancock, نیز ارسال شده یک ویدیو را با یک پیام خوش در مورد حمل با کار خود را با “ذوق”.

من شده اند قادر به حمل با کار رانندگی به جلو انگلستان پاسخ. عظیم با تشکر از شما برای همه در بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی گفت, توصیف, بریتیش, عمومی کف زدن برای مراقبین ابتکار در پنج شنبه شب به عنوان باور نکردنی است .

بسیار فوق العاده برای دیدن کل کشور متحد در حمایت از کسانی که پس از ما. من ادامه خواهد داد به انجام همه چیز را من می توانم به ما مراقبین پشتیبانی که آنها نیاز است.

حقیقت این است که همه ما می توانند یاد بگیرند که کار از خانه می تواند واقعا موثر او اضافه شده است. Johnson, 55 نیز از خود جدا و با خود خفیف علائم متوسط و سرفه در 10 خیابان داونینگ در راستای توصیه های پزشکی.

من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس. با هم ما این ضرب و شتم او در توییتر.

وجود خواهد نگرانی های رو به رشد برای دیگر اعضای کابینه خود را به عنوان به خوبی به عنوان نمایندگان مجلس در پارلمان بریتانیا که شکست برای عید پاک در روز چهارشنبه اما زیر شده اجتماعی فاصله هنجارها در مجلس عوام برای برخی از زمان در حال حاضر.

وجود دارد بیش از 11,600 تایید موارد coronavirus در انگلستان و 578 نفر کشته شده اند — پرش از 100 در یک روز و در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>