UK manufacturing contracted 0.8 percent in the October-December period, the ONS said.تولید انگلستان قرارداد 0.8 درصد در ماه اکتبر-دسامبر دوره فایرفاکس گفت.

اقتصاد بریتانیا را دیدم صفر رشد در سه ماهه پایانی سال گذشته به عنوان تولید کاهش می زنیم به این کشور در انتخابات عمومی که قفل Brexit اطلاعات رسمی نشان داد سه شنبه.

“وجود دارد هیچ رشد در سه ماهه آخر سال 2019 به عنوان افزایش در خدمات و ساخت و ساز بخش بودند افست با دیگری فقیر نشان از تولید و به خصوص موتور صنعت” گفت: Rob کنت اسمیت در دفتر آمار ملی (فایرفاکس).

اخبار مرتبط

تولید انگلستان قرارداد 0.8 درصد در ماه اکتبر-دسامبر دوره فایرفاکس گفت.

انگلیس در نهایت ترک اتحادیه اروپا در ژانویه 31, پس از نخست وزیر بوریس جانسون در ماه دسامبر به رهبری حزب محافظه کار برای پیروزی در نظر سنجی های ملی.

“ما شکسته ام به بن بست سمت چپ و اتحادیه اروپا — در حال حاضر ما باید برای به دست گرفتن این لحظه به سطح بالا و آماده شدن ملت بزرگ ما برای موفقیت طولانی مدت” وزیر دارایی ساجد جاوید در بیانیه ای گفت: شنبه پس از آزادی از رشد داده است.

“در بودجه من دقیقا یک ماه از امروز من مجموعه ای از چگونه ما را از حرکت رو به جلو با جاه طلبی و تفکر جدید و توانمند سازی مردم ما و کسب و کار پس هر کس این فرصت را به رشد” صدراعظم از خزانه جاوید گفت.

در آستانه Brexit بانک مرکزی انگلستان کاهش آن در انگلستان پیش بینی رشد اقتصادی امسال و سال آینده به عنوان کشور, چهره های دشوار در مذاکرات با اتحادیه اروپا در قابل توجه شدند.

اقتصاد بریتانیا خواهد امسال تنها 0.8 درصد این سال بانک مرکزی گفت: ماه گذشته به شدت پایین قبلی آن 1.2 درصد پیش بینی شده است.

در سال 2021 تولید ناخالص داخلی بود و انتظار می رود به رشد 1.4 درصد پایین در بانک مرکزی برآورد 1.7 درصد داده شده در ماه نوامبر است.

این فایرفاکس در روز سه شنبه اضافه شده است که اقتصاد انگلیس رشد 1.4 درصد در سال گذشته از 1.3 درصد در سال 2018 است.

آن را گسترش 0.5 درصد در سه ماهه سوم سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی