بریتانیا می تواند از دست دادن $32bn در اتحادیه اروپا صادرات بدون معامله تجاری: سازمان ملل متحد

بریتانیا می تواند از دست دادن تا به 32 میلیارد دلار در سال صادرات به اتحادیه اروپا اگر نتواند به اعتصاب یک معامله تجاری با اتحادیه اروپا سازمان ملل متحد اقتصاددانان گفت: در روز سه شنبه. کنفرانس سازمان ملل متحد در مورد تجارت و سرمایه گذاری و توسعه (UNCTAD) گفت: ضرر و زیان خواهد بود معادل 14 درصد از بریتانیا-صادرات به اتحادیه اروپا.

UNCTAD گفت: نیمی از ضرر و زیان خواهد آمد از تعرفه است که می تواند اعمال شده توسط هر دو طرف و نیمی از غیر تعرفه اقدامات تأثیر تجارت مانند بهداشت و مقررات زیست محیطی و یا بسته بندی استاندارد. “ضرر و زیان خواهد شد یک ضربه عمده به انگلستان اقتصاد به بازار اتحادیه اروپا حساب برای 46 درصد از صادرات گفت:” مطالعه در ژنو مبتنی بر آژانس است.

آن را نیز یافت می شود تاثیر منفی برای برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا. بیشتر تحت تاثیر قرار خواهد بود ایرلند که می تواند 10 درصد کاهش در صادرات آن تحت هیچ معامله سناریو.

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در ماه گذشته و عهد کرده است به اعتصاب یک معامله تجاری جدید روابط با بلوک تا پایان سال گفت که آن اتخاذ خواهد شد مقدار شل تر روابط اقتصادی اگر هیچ موافقتنامه توسط آن است. اما UNCTAD مطالعه نشان داد که حتی یک “استاندارد” تجارت ایران از جمله به عنوان یک مدل در اتحادیه اروپا-کانادا معامله حمایت نخست وزیر بوریس جانسون هنوز هم دیدن انگلستان-صادرات به اتحادیه اروپا سقوط 9 درصد است.

دلیل این است که استاندارد معاملات تجاری به طور معمول تمرکز بیشتر بر روی کاهش یا حذف تعرفه به جای غیر تعرفه ای اقدامات و بریتانیا در حال حاضر نشان داد آن را به انشعاب از اتحادیه اروپا از نظر قوانین و مقررات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>