پس از یک پیروزی در سال 2019 به طور کلی انتخابات نخست وزیر بوریس جانسون منصوب کرده است سه تن از وزرای هندی تبار را به کابینه خود را از 21. سه وزرا — Rishi Sunak Alok شارما و Priti پاتل — برگزار شد بالا نقش دولت انگلستان با توجه به گزارش های رسانه ها.

به عنوان جیمز هوشمندانه رئیس حزب محافظه کار گفت: — جانسون است که منجر به “ترین طراحی های دولت” در تاریخ بریتانیا.

آگرا-متولد Alok Sharma, 52 منصوب شده است وزارت کار و امور کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی. Rishi Sunak, 39 پسر-در-قانون Infosys شرکت-بنیانگذار و رئیس سابق Narayana Murthy به بخش امور مالی. Priti پاتل باقی مانده theHome منشی خدمت او در دوره دوم دولت انگلستان هندوستان تایمز گزارش داد.

شارما نیز شانه با مسئولیت تسهیل تغییر آب و هوا می پردازد. او را در تدوین و فرموله انگلستان آب و هوا تغییر استراتژی که جانسون در حال حاضر کشیده انتقاد از همتای خود در اسکاتلند. قبل از آن وی برگزار این موقعیت از وزیر امور خارجه برای توسعه بین المللی. شارما آورده بود در جنوب شرق انگلستان است. او آموزش دیده حسابدار و بانکدار سابق که تا به حال بازی های متعدد junior وزرا نقش قبل از ورود به جریان اصلی سیاست در سال 2010 HT گزارش اضافه شده است.

Rishi Sunak برای اولین بار انتخاب به مجلس عوام در سال 2015. او صعود به قدرت در طول پنج سال است.او برگزار شد تا به یکی از ارشد ترین موقعیت به عنوان سرمایه گذاری ،

Sunak می آید از یک کسب و کار و سرمایه گذاری پس زمینه و دبیر کل در خزانه. او گرفته نقش معادل وزیر دارایی در هند.

Priti Patel, 47, یکی دیگر از هند منشاء وزیر کابینه همچنان به دبیر خانه است که دیگر نقش دولت انگلستان.

Suella sophie dany e. (موسوم به Fernandes) یک Goan توسط ریشه چهارمین فرد از مبدا هند برای برگزاری یک پست در دولت جانسون. Suella sophie dany e. منصوب شد دادستان عمومی و حضور در جلسات کابینه طبق HT گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su