انگلستان آغاز می شود آزمایش های انسانی به صورت تجربی Covid-19 واکسن

محققان در کالج امپریال لندن در روز دوشنبه آغاز شد بشر در آزمایشات جدید خود با کروناویروس واکسن.

هزینه توسعه امپریالیستی را کانديد واکسن پوشش داده شده از طریق بودجه دولت و بشردوستانه کمک های مالی. دولت انگلستان را فراهم کرده است £41 میلیون دلار بودجه برای واکسن در حالی که کمک های بشردوستانه به حساب £5m.

“این خواهد بود که اولین آزمون جدید خود تقویت RNA تکنولوژی که پتانسیل انقلابی واکسن توسعه و فعال کردن دانشمندان برای پاسخ سریع تر به ظهور بیماری های” امپریالیستی گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی.

واکسن مبتنی بر RNA تکنولوژی را فراهم می کند دستورالعمل ژنتیکی به شکل “سنبله” پروتئین در سطح coronavirus. این پروتئین کمک می کند تا در ایجاد یک پاسخ ایمنی در نتیجه جلوگیری از عفونت. واکسن نامزد نشان داده اثربخشی در مطالعات حیوانی.

مطالعه ارائه خواهد شد دو دوز واکسن به 300 داوطلب سالم در طول هفته های آینده.

“در دراز مدت قابل دوام واکسن می تواند حیاتی برای حفاظت از آسیب پذیرترین را قادر می سازد محدودیت به کاسته و کمک به مردم برای بازگشت به زندگی عادی” گفت: پروفسور رابین Shattock محقق اصلی Covid-19 آزمایش واکسن.

اگر واکسن ثابت می شود بی خطر و موثر در این مطالعه را نشان می دهد و امیدوار کننده پاسخ ایمنی در انسان, محققان خواهد شد و سپس شروع به بزرگتر فاز سوم محاکمات بعد از آن در سال با حدود 6000 داوطلب سالم.

محققان قبلا تصمیم به راه اندازی یک شرکت خاص به ارائه دسترسی بهتر به کشورهای فقیر نیز برای خود واکسن اگر تایید شده است. امپریال کالج و هنگ کنگ بر اساس Morningside سرمایه گذاری راه اندازی یک سرمایه گذاری اجتماعی به نام VacEquity بهداشت جهانی (VGH), هند اکسپرس گزارش شده بود.

جدا از شاهنشاهی coronavirus کانديد واکسن وجود دارد بیش از ده نامزد در حال حاضر در آزمایشات انسانی.

AstraZeneca به تازگی امضا معاملات بزرگ با کشورها و سازمان ها به صورت تجربی آن را Covid-19 کانديد واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد. دانشگاه آکسفورد به تازگی شروع به مطالعه های پیشرفته با 10000 داوطلبان با توجه به آسوشیتد پرس گزارش. ایالات متحده نیز برنامه ریزی بزرگتر محاکمه در ماه جولای با 30,000 داوطلبان آزمون های مختلف واکسن نامزدها. این شارت پنج شرکت به منظور توسعه یک واکسن برای Covid-19 به عنوان بخشی از پروژه خود را WarpSpeed نیویورک تایمز گزارش داده بود. دونده جلو واکسن نامزدها عبارتند از دانشگاه آکسفورد را کانديد واکسن و ساخته شده توسط موسسه ملی بهداشت و مدرن, Inc.

اثربخشی این واکسن هنوز به تعیین خواهد شد.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *