انگلستان, مقامات می گویند که آنها در حال درمان پارک سلاح سرد ولگردی و قانونی شکنی به عنوان تروریسم

سلاح سرد و داد و بیداد در جنوب زبان انگلیسی شهر از خواندن که در آن سه نفر کشته و سه نفر دیگر زخمی است که درمان به عنوان تروریسم پلیس گفت که در روز یکشنبه.

25 ساله بود که به اتهام قتل پس از دارویی و نقدی در روز شنبه شب در یک پارک در خواندن است که در حدود 40 مایل (65 متر) در غرب لندن..

یک منبع امنیتی گفت: رادیو فردا که مرد که همچنان در بازداشت پلیس است و لیبی.

“ضد تروریسم پلیس در حال حاضر می تواند تایید کند که سلاح سرد حادثه ای که در خواندن شب گذشته در حال حاضر اعلام شده است که یک حادثه تروریستی,” دره رودخانه تیمز پلیس در بیانیه ای گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون است که در توصیف این حادثه به عنوان وحشتناک, جلسه روز یکشنبه با مقامات امنیتی ارشد وزرا و پلیس به روز می شود مورد بررسی و سخنگوی جانسون گفت.

در ابتدا پلیس و دولت گفت: این حادثه به نظر نمی رسد به تروریسم و آنها نگه داشتن ذهن باز به عنوان انگیزه. آنها گفت: آنها به دنبال هر بیشتر مظنون در رابطه با حادثه است.

این دارویی و نقدی صورت گرفت در یک شب آفتابی ساعت پس از یک تجمع ضد نژاد پرستی معترضان در پارک Forbury باغ اما به نظر می رسد ربطی به آن است.

“سیاه و سفید زندگی می کند ماده رویداد به پایان رسید برخی از سه ساعت گذشته بود و همه حساب های بسیار خوبی انجام تظاهرات مسالمت آمیز و این است یک متصل حمله با آنچه که” جیسون براک رئیس شورای محلی قدرت به بی بی سی گفت.

زمان coronavirus محدودیت معنی مکانهای مانند میخانه بسته هستند بنابراین بسیاری از مردم در بریتانیا جمع آوری در پارک در شب برای دیدار با دوستان.

“حوادث از این طبیعت بسیار نادر هستند هر چند من می دانم که می خواهد کمی آرامش برای کسانی که درگیر و درک نگرانی است که این حادثه را باعث شده در میان جامعه محلی ما” گفت: رئیس پاسبان جان کمپبل از دره رودخانه تیمز ،

یک شاهد عینی گفت که این حمله زمانی آغاز شد که یک مرد به طور ناگهانی نوسان به سمت یک گروه از حدود هشت تا 10 دوستان و شروع به چاقو زدن به آنها. ماهیت این حمله یادآور تعدادی از حوادث اخیر در بریتانیا است که مقامات در نظر گرفته می شود تروریسم است.

در ماه فوریه پلیس کشته مرده یه مرد که قبلا زندانی برای ترویج خشونت اسلامگرا مواد که چاقو دو نفر در یک خیابان شلوغ در جنوب لندن. در ماه نوامبر گذشته یک مرد دیگر که به جرم تروریسم جرائم چاقو دو نفر را به مرگ بر روی پل لندن قبل از او بیش از حد بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *