Udupi دولت می پرسد pvt بیمارستان به آماده شود برای درمان Covid بیماران

ما دفتر

Mangaluru خرداد 24

این Udupi دولت های منطقه خواسته است تعیین شده بیمارستان های خصوصی در منطقه به صورت آماده برای درمان Covid بیماران.

ریاست جلسه روسای بیمارستان های خصوصی از منطقه گرم Jagadeesha معاون کمیسر Udupi منطقه گفت که 19 بیمارستان های خصوصی در این منطقه ثبت نام کرده اند خود را با دولت برای درمان Covid بیماران تحت Aayushmaan بهارات-Arogya کارناتاکا برنامه.

این بیمارستان ها باید اختصاص تخت مورد نیاز برای Covid بیماران و باید آماده نگه داشتن تجهیزات مورد نیاز برای این منظور است. آنها باید آماده برای درمان Covid بیماران در هر نقطه ای از زمان و نباید انکار خدمات به هر بیمار, او گفت:.

او گفت: دولت های منطقه خواهد شد راه اندازی کمیته های تخصصی برای بررسی امکانات درمان Covid بیماران در تعیین بیمارستان های خصوصی. این تیم را به پیشنهادات لازم به بیمارستان و ارائه گزارش به دولت.

همه این تعیین شده بیمارستان را مطلع درباره مراحل مربوط به پذیرش بیماران و روش درمان. Jagadeesha نیز خواسته روسای بیمارستان های خصوصی برای باز کردن جداسازی مراکز در محل خود.

او گفت: 108 Covid موارد فعال هستند در منطقه در حال حاضر و در حال درمان در Kundapura و Karkala taluks.

منتشر شده در


24 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *