ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفت که او می خواهم به دیدار با نخست وزیر نارندرا اما نمی خواهد بود قادر به تکمیل مودی رویا پروژه بمبئی-احمدآباد قطار گلوله مگر آن که ثابت می تواند مفید باشد.

در یک سری از ماراتن مصاحبه با شیو سنا سخنگوی Saamna, Thackeray ابراز رزرو در مورد گلوله قطار پروژه. وقتی پرسیده شد که در مورد آینده این پروژه گفت: “همه باید با هم نشستن و فکر می کنم در مورد آن. که در حال رفتن به سود توسط گلوله قطار چگونه بسیاری از صنایع در حال رفتن به افزایش است و اگر آن را در حال رفتن به نفع; ما را متقاعد کند. ما به مردم و سپس تصمیم می گیرید چه چیزی را در مورد آن (bullet train پروژه).” وقتی گفت که گلوله قطار ساعت مودی رویا پروژه Thackeray گفت: “اجازه دهید آن را. حتی اگر آن است که یک پروژه رویایی ما دیدن حقایق زمانی که ما بیدار و رویا نیست.”

اما Thackeray ابراز تمایل خود را به دیدار PM مودی. “چرا که نه ؟ قطعا من باید ملاقات کند. من باید در دیدار با مودی Soniaji, Advaniji.. و دیگر نام های بزرگ.. قطعا من باید آنها را تامین کند…” او گفت:.

بمبئی-احمدآباد با سرعت بالا راهرو قطار هند یکی از اولین گلوله قطار, پروژه افتتاح شد, توسط نارندرا نخست وزیر و همتای ژاپنی شینزو آبه در احمدآباد در سپتامبر 2017. انتظار می رود این پروژه به صورت آماده توسط 2022. بودجه توسط نرم وام از ژاپن ₹1-لاخ کرور پروژه دارای یک مسیر طول 508 متر از Bandra Kurla پیچیده بمبئی به Sabarmati, Gujarat.

در ضمن Uddhav گفت که شیو سنا-NCP-کنگره دولت با ثبات بود و تکمیل آن پنج سال است. وقتی پرسیده شد که در مورد تکرار ائتلاف آزمایش در سطح ملی Uddhav گفت: “بله آن اتحاد (ائتلاف داده است جهت سیاست های ملی). اجازه دهید ما را ببینید. آن را آغاز کرده است از دولت است. ما باید بدانند که اگر ملت آموخته است از آن…”

شیو سنا و BJP رقابت 2019 دولت مجمع انتخابات به عنوان یک ائتلاف و موفق به کسب اکثریت برای تشکیل دولت است. اما آنها راه جدا و پس از BJP خودداری از به اشتراک گذاشتن این پست از وزیر برای دو و نیم سال با شیو سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im