Uday Kotak, Kotak Mahindra Bank اهدا تومان 60 کرور در مبارزه با Covid-19

Uday Kotak ثروتمندترین بانک در کشور اهدا خواهد شد Rs 25 کرور به “ساعت مراقبت صندوق”.

بخش خصوصی وام دهنده Kotak Mahindra بانک و مدیر عامل Uday Kotak روز یکشنبه اعلام کرد که 60 تومان کرور روپیه کمک مالی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. بانک اهدا خواهد شد Rs 25 کرور به “ساعت مراقبت صندوق” و 10 تومان کرور روپیه به ماهاراشترا وزیر ارشد صندوق امداد برای COVID-19 آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

Uday Kotak ثروتمندترین بانک در کشور اهدا خواهد شد Rs 25 کرور به “ساعت مراقبت صندوق” یکی دیگر از جیر گفت. “چند هفته آینده تعریف خواهد شد دهه برای بشریت است. علم و پزشکی ضرب و شتم ویروس. اقتصاد و امور مالی شامل خرید اینترنتی. زمان برای محافظت از هر دو زندگی و معیشت. ما را مورد ضرب و شتم طاعون و آبله فلج اطفال و شکوفا – من ایمان” بانکدار بود توییتی در روز شنبه.

اخبار مرتبط

نهادهای مختلف از شرکت های بزرگ بخش شده اند ساخت اطلاعیه ها در کمک های پولی و یا دیگر مواد کمک برای کمک به مبارزه با ویروس تهدید در هند. بیش از 975 نفر آلوده شده توسط ویروس و 25 نفر فوت کرده اند به دلیل آن است. این کشور را تحت سه هفته مستند تا مارس 14 برای جلوگیری از گسترش ویروس و خیره عظیم اقتصادی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>