Ginni Mahi, Babasaheb Ambedkar, Udaipur World Music Festival, Guru Ravidas, Arunachal Pradesh, Habib Koité, Sufi bandدر باز کردن قانون اخیر نسخه پنجم Udaipur موسیقی جهان, جشنواره, ماهی حاوی زحمت با این رویداد theme—ما جهان: وحدت در کثرت—با غنی کارنامه عامیانه رپ و هیپ هاپ.

Ginni Mahi شنیده نام Babasaheb Ambedkar حتی قبل از او قادر به طلسم خود نام. “خانواده من همیشه استفاده می شود به صحبت در مورد Ambedkar و من یک آموزش اولیه خود را در آرمان و آموزش” ماهی reminisces در مورد یک دوره در زندگی او است که او در دوره به دست کشیدن پایین تعصب و تعصب در اطراف casteism. آن را طبیعی برای او قرار داده Ambedkar و گورو Ravidas در مرکز کار خود را زمانی که او برای تبدیل شدن به یک موسیقی احساس در 12 سال سن داشتند.

در باز کردن قانون اخیر نسخه پنجم Udaipur موسیقی جهان, جشنواره, ماهی حاوی زحمت با این رویداد theme—ما جهان: وحدت در کثرت—با غنی کارنامه عامیانه رپ و هیپ هاپ. جالب, پنجابی خواننده از Jalandhar حتی نمی نیاز به آواز امضای تعدادی خطر Chamar که فراتر از زبان مانع برای تبدیل شدن به یک پیام قوی برای برابری. “مردم ایجاد دسته. اگر ما همه انسان هستیم, ما همه chamars بیش از حد” می گوید: این نوجوان که در پیوست سوئیس گروه راک Schnellertollermeier کرالا نئو-گروه قوم زمانی که چای ملاقات نان تست و الکترو jazz band NoJazz به اسیر کردن علاقه مندان به موسیقی در گاندی میدان کریکت زمین تبدیل به یک برگزاری کنسرت در این شهر از دریاچه ها در افتتاحیه جشنواره در روز است.

اخبار مرتبط

از کرالا به پرتغال و آروناچال پرادش به مالی جشنواره به ارمغان آورد برخی از بهترین نوازندگان در جهان به آن چهار سالن در سراسر شهرستان. مالی گیتاریست حبیب Koité که ناشی از امواج در جهانی موسیقی مرحله با او فقط در زیر منتشر شد Supermoon آهنگ با خواننده آمریکایی Jenny Lewis در بر داشت خود را در خانه در اودیپور. “من از یک شهر (مالی سرمایه باماکو) است که عبور یک رودخانه و flanked توسط تپه می گوید:” Koité که غرب آفریقا folk blues خود را مدیون الهام به مادرش سابق griot (سنتی داستان سرایی خواننده).

آهنگ برای صلح

“من می خواهم به پیشنهاد شادی و صلح می گوید:” Koité توضیح خود را موسیقی تشکیل شده در کشور است که ویران شده است با درگیری های قومی برای چند دهه. “من نفرت جنگ” می افزاید: نوازنده با dreadlocks که تاسیس هنرمندان برای سازمان صلح با دیگر نوازندگان آفریقایی. “ما آواز آهنگ برای صلح است. ما نمی گرفتن پول برای انجام, اما می خواهم به مردم را آگاه چگونه می شود با هم در صلح و فروتن می گوید:” Koité که همچنین یک سفیر یونیسف در کشور مالی است.

“من تو را دیدم یک سی دی از حبیب Koité انجام در ملی, سیاه, جشنواره هنر در آتلانتا ایالات متحده در سال گذشته می گوید:” اودی پور موسیقی جهان مدیر جشنواره Sanjeev Bhargava. “من به دو جشنواره—بین المللی داکا عامیانه جشنواره در ماه نوامبر گذشته و Sfinks جشنواره در بلژیک در ماه ژوئیه گذشته به دیدن او زندگی می کنند” می افزاید: Bhargava. در اودیپور به عنوان Koité انجام شده بیشتر شماره های قدیمی خود را از آلبوم های او شنیده اخبار مالی نوازنده و دوست Ballake سیسوکو را kora دستگاه مبتلا به آسیب پس از بازگشت از یک تور موسیقی آمریکا است. “من شوکه آنچه اتفاق افتاده است به یک نوازنده از کشور می گوید:” Koité با اشاره به این حادثه که به تازگی سیسوکو سرزنش کرده در نژاد پرستی.

صلح و عدم خشونت داده شد با صدای بلند تشویق هنگامی که خواننده Sudha Raghuraman و خواننده و جفری Mpondo از NoJazz آمد و با هم به یک لمس ادای احترام به مارتین لوتر کینگ و مهاتما گاندی در 150 سالگرد تولد او. “این یک جشنواره است که اجازه می دهد تا همه دانش آموزان و جوانان آمده است می گوید:” Bharghava که همچنین معاون رئیس مبتنی بر کره شمالی با موسیقی فروم. “این democratised موسیقی در اودیپور.”

صوفی برای تغییر

برای اولین بار این جشنواره نیز دعوت زندانیان از Udaipur زندان مرکزی به انجام آن مخاطبان بین المللی. صوفی band به نام خارج از جعبه-زندان دانشگاه Band به زودی جمعیت مورد علاقه های شما با آهنگ های خود را که شامل Bulleh شاه Dama سد ماست قلندر, در میان دیگران. 11-عضو باند نیز شیفته محلی مخاطبان با رندر محبوب راجستانی آهنگ Kanya Manya روزگار.

اعضای گروه Parameshwar داداش رهبری گروه خود را با Vasudhaiva Kutumbakam باز کردن آهنگ از خارج از جعبه است که تاسیس شد در اودیپور زندان مرکزی از یک آکادمی موسیقی در داخل زندان دو سال پیش. در این جشنواره گروه های خود را برای اولین بار صدای چک تا کنون و در طول راه آموخته همکاری با مهندسین صدا.

“ما نمی نگاهی به آنچه که آهنگ آنها نوشتن می گوید:” Udaipur زندان مرکزی سرپرست SP Shekhawat. “آنها از انتخاب این راه و از آن است که مسئولیت خود را,” او می افزاید: صحبت کردن در مورد به دست این گروه است. زندان آکادمی موسیقی یکی از طرح های سواراج زندان دانشگاه (گواهی-کمتر پردیس که در آن زندانیان یادگیری و آموزش) امروز دارای 32 عضو دارد. “این عملکرد بیشتر در مورد شرکت در جهانی جشنواره موسیقی می گوید:” Diken Patel, بنیانگذاران, سواراج زندان دانشگاه است. “این است که در مورد امکان برای یک دنیای جدید است.” “این است که در مورد آنچه در این زندان زندانیان را انجام دهد. آن است که در مورد آنچه آنها تبدیل شده است.”

با ماهی ها برای از بین بردن طبقه تعصبات زندان دانشگاه گروه صوفی آهنگ برای تغییر و Koité آفریقایی ضربه برای صلح Udaipur جهان جشنواره موسیقی در این سال اضافه شده یک لایه اضافی به تنوع و محدوده. “Ginni ماهی است که ‘مسابقه بزرگ’ خوی به آواز خواندن در مقابل 5000 نفر می گوید:” Bhargava در مورد خواننده. “ما برجسته (دهلی-بر اساس همجوشی band) Advaita و (خواننده و آهنگساز) Raghu Dixit پروژه های در روز قبل خود را در این جشنواره است. Ginni ماهی است که برخی به دنبال همان مسیر و رشد” او می افزاید.

در میان شرکت کنندگان در این جشنواره نیز سوئیس گروه راک Schnellertollermeier که 2015 آلبوم X نامگذاری شد در میان 12 بهترین آلبوم سال توسط وال استریت ژورنال, پرتغالی fado خواننده سارا Correia راجستانی خواننده عامیانه Mame خان دهلی نو-بر اساس Hindi پاپ تلفیقی گروه Pakshee, روسی عامیانه باند Sattuma, Hindustani خواننده راوی Joshi, پخش, خواننده Nikhita گاندی و Arunachali نوازنده تابا چاک شناخته شده برای خود را متحرک موزیک ویدیو با من قدم بزن.

Faizal خان یک مترجم آزاد

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im