سوار-نقطه عمده Uber روز سه شنبه گفت: این مجموعه تا بارگذاری پول یک تیم از بیش از 100 فن آوری حرفه ای مسئول مالی جهانی محصولات و نوآوری های فن آوری در آن حیدرآباد فناوری مرکز.

علاوه بر حیدرآباد Uber پول تیم نیز حضور دارد در سان فرانسیسکو, پالو آلتو, نیویورک و آمستردام Tech مراکز Uber در بیانیه ای گفت.

“در حیدرآباد-تیم مستقر خواهد شد و نقش مهمی در فعال کردن آینده جهانی جدید و بهبود ویژگی های از جمله زمان واقعی درآمد; به روز رسانی حساب بانکی و کارت اعتباری برای رانندگان; همراه با بارگذاری کیف پول و تجدید بارگذاری کارت اعتباری برای بارگذاری سواران” به آن اضافه شده است.

Uber پول تیم را به تمرکز بر روی اجرای جدید و روش های پرداخت فعال و ساختمان مالی و انطباق ابزارهای اعمال نفوذ هوشمند مسیریابی فن آوری برای دروازه پرداخت و اعمال بارگذاری هوش مصنوعی مدلهای هوشمند خطر تصمیم گیری کرد.

“Uber حیدرآباد فناوری مرکز بهترین در کلاس fintech استعداد و متخصص در خطر پرداخت گزارشگری مالی و تجزیه و تحلیل پلت فرم مهندسی. علاوه بر مهندسی ما در حال سرمایه گذاری در رشد و پوسته پوسته شدن اطلاعات, علم تجزیه و تحلیل و مدیریت محصول سازمان برای تبدیل حیدرآباد به یک طیف کامل تکنولوژی سایت در حال بارگذاری” بارگذاری هند مدیر مهندسی و حیدرآباد سایت منجر نگا Kasu گفت.

آغاز شده در سال 2014 بارگذاری را حیدرآباد مهندسی مرکز ایجاد محصولات نرم افزاری و سیستم عامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im