Uber Ola خدمات 24×7 پزشکی و خدمات اورژانس در کارناتاکا

کارناتاکا وزارت بهداشت و رفاه خانواده گره خورده است با سوار-نقطه برنامه های بارگذاری و Ola به ارائه 24×7 ‘پزشکی و خدمات اورژانس برای بیماران توصیه غیر سرپايي درمان طولانی مدت.

ب Sriramulu وزیر بهداشت و رفاه خانواده که پرچم کردن این خدمات گفت: “هدف از این سرویس این است که اطمینان حاصل شود که دیگر پزشکی و خدمات اورژانس را نمی توانید نادیده گرفت با توجه به گسترده غلظت Covid-19.”

او در ادامه گفت: “با افزایش تعداد Covid-19 مربوط به موارد 108 خدمات آمبولانس در حال استفاده به طور کامل به کشتی Covid-19 بیماران به بیمارستان ها و مراکز قرنطینه. در سفارش برای سایر بیماران که در شرایط اضطراری پزشکی و نیاز به روش های پزشکی مانند دیالیز و شیمی درمانی و پیوند عضو و پرتو درمانی و نه ناراحت شود و دولت گره خورده است با سوار شدن نقطه برنامه های بارگذاری و Ola به ارائه 100 کابین هر یک به نفع اين بيماران است.”

رزرو شماره

Uber و Ola وسایل نقلیه می تواند رزرو از طریق تماس با شماره اختصاصی 9154153917, 9154153918 و یا با ورود به برنامه های مربوطه. خدمات ارائه شده را شامل می شود تنها انتقال بیماران از منزل به بیمارستان و از بیمارستان به خانه و نه برای هر گونه شرایط اضطراری پزشکی از جمله مشکوک و موارد مثبت Covid-19.

Pankaj Kumar Pandey, کمیسر, وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: “ارائه دهندگان خدمات را ارائه جزئیات از رانندگان و وسایل نقلیه به معاون مدیر (EMRI) و همچنین ارائه گزارش روزانه در تعدادی از موارد منتقل شده به صورت روزانه. این وسایل نقلیه را علامت در جلو و عقب آن را بخوانید وزارت بهداشت و رفاه خانواده خدمات اورژانس پزشکی و خدمات خودرو (non-Covid-19) حروف قرمز. رانندگان ارائه خواهد شد مورد نیاز با ماسک و sanitisers توسط ارائه دهندگان خدمات. بیمارانی که با استفاده از این سرویس می توانید ثبت نام خود را نارضایتی در برابر رانندگان که تقاضا هزینه های اضافی با معاون مدیر (EMRI) در 915415397/18/19. آن اجباری است که راننده و بیمار همراه می پوشند, مورد نیاز, ماسک برای محافظت از. آن نیز اجباری برای تهویه مطبوع در هر یک از این وسایل نقلیه به خاموش و پنجره پانل به نورد پایین.”

از اتهامات عنوان شده برای این سرویس خواهد بود و حداقل و بدون هر گونه خدمات اضافی اتهام یا اتهامات عنوان شده علیه اضافی. همانطور که در حال حاضر این خدمات خواهد شد در عمل تا 15 آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im