امارات متحده عربی بانک مرکزی افزایش ضد coronavirus محرک به $70 میلیارد

امارات متحده عربی’ بانک مرکزی اعلام کرد اقدامات جدید برای تضمین نقدینگی در سیستم بانکی در چهره جدید کروناویروس شیوع افزایش محرک آن به کل از 70 میلیارد دلار از قبلا اعلام شده 27 میلیارد دلار بسته است.

همانطور که از شنبه, امارات متحده عربی ثبت شده و مجموع 1,505 موارد افراد آلوده. شیوع این بیماری باعث شده است که دولت برای انجام افزایشی اجتماعی و محدودیت های کسب و کار که در حال ضربه سخت حیاتی بخش های اقتصادی از قبیل خرده فروشی و گردشگری.

بانک مرکزی گفت: مجموع ارزش تمام سرمایه و نقدینگی اقدامات آن به تصویب رسید و پس از مارس 14 256 میلیارد درهم ($69.70 میلیارد دلار). در 14 مارس آن را به حال راه اندازی 100 میلیارد درهم (27 میلیارد دلار) ارزش از اقدامات.

“امارات متحده عربی بانک مرکزی معنادار در برابر تاثیر مالی از coronavirus با معرفی یک مجموعه جدید از نقدینگی-افزایش و حفظ سرمایه اقدامات” گفت: Shabbir مالک یک تحلیلگر در EFG Hermes. “این خواهد شد کمک به کاهش نقدینگی فشارهای که تا به حال ساخته شده است.”

امارات نرخ بهره بین بانکی ارائه (EIBOR) مورد استفاده در بسیاری از درهم معاملات مالی را به ضرب گلوله در نیمه دوم ماه مارس Refinitiv داده ها نشان داد, نشان می دهد تنگ تر نقدینگی.

بانکداران گفت: ایسنا در هفته گذشته که بانک ها در حال محدود کردن وام های خود را برای به حداقل رساندن ضرر و زیان بالقوه از coronavirus بحران و از یک انتظار می رود فشار در دلار نقدینگی به دلیل کاهش قیمت نفت است.

دبی مبتنی بر بانکداری منبع گفت: در حالی که جدید امارات متحده عربی بانک مرکزی اقدامات تشویق بانک ها به قرض دادن بیشتر آنها نیست آنها را وادار به انجام این کار. این اقدامات احتمالا تا نقدینگی به صورت بالقوه وثیقه-outs از شرکت های دولتی به جای هدف قرار دادن کسب و کار کوچک این منبع گفت.

ارائه امداد

بانک مرکزی و فرماندار Abdulhamid سعید – که منصوب شد و هفته گذشته – گفت: “اقدامات بیشتری “خواهد شد به طور موثر از بین بردن فشار بر موسسات مالی اجازه می دهد آنها را به ادامه به انجام نقش حیاتی خود را به عنوان ستون فقرات اقتصاد در حالی که ارائه خدمات مورد نیاز امداد و ادامه داد: دسترسی به منابع مالی برای کسب و کار و خانواده است.”

امارات متحده عربی تنظیم کننده گفت: آن نصف شده است و بانک مورد نیاز ذخیره برای سپرده های تقاضا به 7 درصد از 14 درصد خواهد شد که با تزریق حدود 61 میلیارد درهم نقدینگی برای حمایت از وام بانک ها و مدیریت نقدینگی.

آن را تمدید مدت یک قبلا اعلام تعویق اصل وام و پرداخت بهره برای مشتریان تا پایان سال گفت: بانک های شرکت کننده در این طرح می توانند از سرمایه بافر امداد تا دسامبر 2021. ارزش سرمایه بافر امداد رسانی به 50 میلیارد درهم.

بانک ها مجاز هستند یک “صفر-هزینه مالی تسهیلات” در برابر وثیقه تا پایان سال جاری – برنامه نیز به ارزش 50 میلیارد درهم.

به طور کلی اقدامات با هدف آرامش بخش نقدینگی بانک ها بافر مورد نیاز بودند در برآورد 95 میلیارد درهم تنظیم کننده گفت.

آن را نیز به تعویق افتاد برنامه ریزی شده اجرای برخی از بازل III استانداردهای سرمایه “برای به حداقل رساندن عملیاتی بار در صنعت مالی در طول این دوره به چالش کشیدن.”

($1 = 3.6729 درهم امارات)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de