صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در روز یکشنبه نهایی هند به تقویت این واقعیت است که آنها بی چون و چرای رهبران در زیر 19 سطح و گذر موقت ساختار BCCI توسعه داده است کار بهتر از هر صفحه ای دیگر در جهان است. (تصویر: IE)

قهرمان دفاع هند در حال قریب به اتفاق مورد علاقه را به نفع خود یک رکورد پنجم U-19 جام جهانی عنوان مدیرکل اما یک مبارزه دشوار است که انتظار می رود از اولین timers بنگلادش در همه نهایی آسیا. اگر هند و تیم ملی برای سال 2018 نسخه به حال امثال Prithvi شاو و Shubman Gill که امروز در رفته به بازی برای ارشد تیم سوء استفاده از درب بازکن Yashasvi Jaiswal عنکبوتی که تار میتند راوی Bishnoi و pacer Kartik Tyagi در نسخه فعلی را ساخته اند آنها را یک شبه ستاره.

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در روز یکشنبه نهایی هند به تقویت این واقعیت است که آنها بی چون و چرای رهبران در زیر 19 سطح و گذر موقت ساختار BCCI توسعه داده است کار بهتر از هر صفحه ای دیگر در جهان است. هند که walloped قوس رقبای پاکستان با 10 ویکت در نیمه نهایی در روز سه شنبه خواهد بود در بازی هفتم خود را نهایی از سال 2000 زمانی که آنها برداشته جایزه برای اولین بار. پس گفت که, موفقیت در U-19 سطح را تضمین نمی کند موفقیت در بالاترین سطح به عنوان نه همه بازیکنان باید توانایی برای رفتن و بازی برای هند است. برخی نیز از دست دادن راه خود را مانند Unmukt Chand را پس از هند پیشرو به عنوان در سال 2012.

اخبار مرتبط

کار خود را وعده داده شده بسیار آن اما در حال حاضر آن را به یک مرحله که در آن او تلاش برای ایجاد یازده در Uttarakhand را Ranji جایزه تیم داشتن منتقل پایه از دهلی نو در سال گذشته است. فقط فوق العاده با استعداد مثل شاو و Gill رسیدن به تحقق بخشیدن به رویای خود را به عنوان رقابت تنها سخت تر شدن در حال بهبود کریکت هند. هند احتمالا تنها طرف که زمینه های یک تازه تیم ملی در هر U-19 World Cup edition و از آنجا که هیچ قحط و غلا از استعداد و ساختاری مناسب است که در جای خود استعداد آینده نگه می دارد تا. “واقعیت این است که ما اجازه می دهد تا یک کریکت به بازی بازی های U-19 جام جهانی تنها یک بار است که دلیل موفقیت این تیم. در حالی که اکثر تیم های کریکت که بازی در نسخه قبلی” هند U-19 فیلدینگ مربی Abhay شارما گفت PTI از پتچفستروم. “این فقط نشان می دهد که سیستم تحت رویایی رهبری Rahul Dravid (NCA سر) شکوفایی است. اعتباری به BCCI به عنوان خوبی است که تیم های دیگر می خواهند به دنبال ساختار ما.” رفتن به این رویداد بزرگ هند کلت بازی در حدود 30-عجیب و غریب بازی در بخش های مختلف جهان است.

برای رسیدن به آفریقای جنوبی شرایط آنها همچنین quadrangular سری قبل از آنها بازی خود در جام جهانی برابر سریلانکا. در فینال هند اجرا به بنگلادش, یک تیم است که بیش از حد رسید مزایای برنامه ریزی دقیق از چهارم دست دادن در سال 2018 edition. هر چند Priyam Garg-led سمتی کردم بهتر از آنها در سه سری در انگلستان و جام ملت های آسیا در سال گذشته بنگلادش همیشه می آیند تا با یک مبارزه و فیلدینگ مربی Sharma انتظار آن خواهد بود در روز یکشنبه. “آنها بسیار خوب. وجود دارد مقدار زیادی از احترام متقابل است. من می توانم به شما بگویم که” او گفت:. با توجه به این است که خود را قبل از ازدواج نهایی آن است که یک بازی بزرگتر برای بنگلادش. اگر آنها برنده آن خواهد شد یک انتقام شیرین در مقابل sub-قاره غول که در بر داشت یک راه برای اهلی بنگلادش در سطح ارشد در فینال از جمله 2018 Nidahas جام جهانی 2016 T20. “ما نمی خواهیم به فشار ناخواسته.

هند بسیار خوب. ما باید به بازی ما یک بازی و در هر سه بخش است. طرفداران ما بسیار پرشور در مورد کریکت. من می خواهم به آنها بگویید در حفظ و حمایت از ما” گفت: بنگلادش کاپیتان علی اکبر پس از نیمه نهایی برنده بیش از نیوزیلند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im