دو مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان که با حضور تولسا رالی تست مثبت برای Covid-19: گزارش

دو کارکنان از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرفت تیم بود که با حضور در این کمپین تجمع در تولسا شنبه گذشته باید آزمایش مثبت برای Covid-19 طبق گزارش.

“پس از دیگری دور از آزمایش برای کمپین کارکنان در تولسا, دو, دیگر اعضای پیشرفت تیم آزمایش مثبت برای coronavirus. این کارکنان با حضور در این تجمع اما با پوشیدن ماسک در طول رویداد. پس از تست مثبت کمپین بلافاصله فعال تاسیس قرنطینه و تماس با ردیابی پروتکل” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: در بیانیه ای که به نقل از سی ان ان.

به طور کلی هشت کارکنان از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم درگیر با کمپین تجمع آزمایش مثبت است. شش کارکنان در این تیم که تست مثبت برای Covid-19 ساعت قبل از این تجمع شرکت نکردند در همان با توجه به گزارش.

اخبار نگرانی از به عنوان بسیاری تا به حال مسخره Covid-19 دستورالعمل در این تجمع است. شرکت کنندگان بودند نه نیاز به پوشیدن یک ماسک و یا عمل اجتماعی فاصله در این تجمع این گزارش گفت:.

این تجمع برگزار شد در Tulsa, Oklahoma در شنبه بود و اولین تجمع سازمان یافته در چندین ماه در نور جهانی Covid-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale قبل از این رویداد گفته بود که وجود داشت بیش از یک میلیون درخواست برای حضور در. اما تولسا آتش نشانی شمارش جمعیت در مورد 6,200 مردم نیویورک تایمز گزارش داد.

آمریکا بیشترین تعداد Covid-19 نفر در سطح جهان در 2.3 میلیون با تلفات بیش از 1.2 لاخ گزارش گفت:.

منتشر شده در


23 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *