دو افسر پلیس زخمی شده و فرد مسلح کشته در آرکانزاس خارج تیراندازی

دو افسر پلیس زخمی شدند در یک تیراندازی در خارج Supercenter در فارست سیتی (آرکانزاس), آرکانزاس روز دوشنبه.

پلیس تایید کرد که تیرانداز که باز آتش در فروشگاه حدود ساعت 11 صبح به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در یک درگیری. مقامات نیست انتشار جزئیات بیشتر در میزان آسیب های پایدار توسط ماموران که به ضرب گلوله کشته شدند.

اجرای قانون شده بود به نام به فروشگاه پس از کسی که گزارش یک مشتری ساخت تهدیدات. دیگر کسب و کارهای محلی از جمله نزدیکی دلار, به طور کلی قرار داده شد و در مستند پس از آنها آگاه شد از این وضعیت است.

“نماز از ASP با 2 فارست سیتی (آرکانزاس) افسران که مجروح شدند و صبح امروز در یک تیراندازی در خارج. ASP, بخش تحقیقات جنایی درخواست شده است برای انجام یک تحقیق و تفحص از حادثه است. لطفا دور ماندن از منطقه اگر در همه ممکن است” آرکانزاس پلیس ایالتی گفت: در یک صدای جیر جیر.

تشکر. ریک کرافورد یک جمهوری خواه از آرکانزاس نیز اذعان وضعیت, نوشته,, “من امیدوارم که شما به من و دیگران که در حال دعا برای افسران که در پاسخ این صبح است. آنها هرگز دریغ و این وضعیت هیچ تفاوتی ندارد.”

در بیانیه ای خارج شده گفت: شرکت “آگاه از حادثه” در فارست سیتی (آرکانزاس) فروشگاه اضافه کرد: “ما همچنان به کار با فارست اداره پلیس شهر برای کمک در تحقیقات خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر