دو نفر تست مثبت برای coronavirus در گجرات

گجرات گزارش اول خود را coronavirus موارد با دو نفر — هر یک از راجکوت و سورت — آزمایش مثبت برای ویروس.

بیانیه ای توسط دولت در بخش بهداشت و درمان در روز پنج شنبه اعلام کرد که 32 سال-مرد ساکن راجکوت داشتن یک سفر سابقه از دبی به بمبئی نشان داد علائم COVID-19 مارس 17 و بستری شد به PDU کالج پزشکی در این شهرستان است. نمونه ها ارسال شد برای تست در جمنگر MP شاه کالج پزشکی که در آن نمونههای آزمایش مثبت است.

مقامات قرنطینه 15 نفر دیگر که در تماس با فرد است.

21 ساله بود که تحصیل در لندن تا به حال بازگشت به سورات از طریق بمبئی نیز آزمایش مثبت برای coronavirus. زن شکایت از خشک سرفه و تب در مارس 16, زیر که پذیرفته شد و به سورت بیمارستان مدنی. او نمونههای ارسال شده به ضربه فیلم های پورنو کار کالج پزشکی در احمدآباد که در آن او در بر داشت مبتلا به کوروناویروس.

نه افرادی که در تماس با بانوی شده اند تهدید و رسمی بیانیه گفت: اینجا.

قابل توجه گجرات در زمان مجموع 150 نمونه برای تست که 123 شده اند منفی در حالی که گزارش برای 25 نمونه در حال انتظار.

به عنوان یک اقدام احتیاطی دولت خواسته است تمام ورزشگاه پارک های آب, سالن, پارک های تفریحی, پارتی, توطئه, ازدواج, سالن های تفریحی و باشگاه های بسته باقی می ماند با اثر فوری تا 31 مارس است.

پیش از این وزارت امور خارجه وزارت آموزش و پرورش به تعویق افتاده بود همه برای امتحانات مدارس و کالج ها تا تاریخ 14 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>