دو نفر از مسافران از coronavirus برق الماس شاهزاده خانم فوت کرده اند, رسانه های محلی گزارش روز شنبه به عنوان ترس کوه در مورد کسانی که در سمت چپ این کشتی پس از آزمایش منفی برای ویروس.

یک مرد و یک زن در 80s که شده است آلوده بوده اند رسانه ها گزارش شده است. این خواهد بود که اولین موارد منجر به مرگ در میان بیش از 600 در هیئت مدیره کشتی کروز.

هر دو تا به حال شرایط اساسی و گرفته شده بود خاموش کشتی در فوریه 11 و 12 قبل از درمان در بیمارستان گزارش گفت:.

بزرگ کشتی لنگر در یوکوهاما در نزدیکی توکیو است که به راحتی بزرگترین coronavirus خوشه خارج از چینی epicentre با 621 موارد مثبت را تایید کرد در میان مسافران و خدمه.

در چهارشنبه 443 مسافران متحرك از کشتی پس از آزمایش منفی برای COVID-19 ویروس و نه نشان دادن علائم در طول 14 روز دوره قرنطینه. حذف کامل از مسافران بود و انتظار می رود حداقل سه روز است.

بیشتر مسافران چپ کشتی در روز پنج شنبه بسته بندی به اتوبوس زرد رنگ و خروج به ایستگاه ها و فرودگاه ها برای خانه.

اما پرسش به طور فزاینده ای خواسته که به عقل اجازه می دهد سابق الماس شاهزاده مسافران به آزادانه پرسه زدن در اطراف ژاپن معروف شهرهای شلوغ و حتی در صورتی که آزمایش منفی است.

“آیا واقعا امن است ؟” فریاد زد یک تیتر در Nikkan Sports تلخیص.

این مقاله به نقل از یک مسافر که گفت: او تست شده در فوریه 15 و سمت چپ بعد از چهار روز.

“من فکر کردم من می تواند آلوده شود در طول چهار روز. من فکر کردم “واقعا ok’?” الماس شاهزاده قرار داده شده بود به قرنطینه در فوریه 5, زمانی که یک مسافر که در سمت چپ در هنگ کنگ داشت با این ویروس آلوده.

مسافران شد محدود به کابین به جز مختصر سفر در عرشه با پوشیدن ماسک و دستکش و هنگامی که به آنها گفته شد برای حفظ فاصله خود از دیگران است.

اما یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه لرزاند قایق با یک ویدیو کوبیدن “به طور کامل پر هرج و مرج” قرنطینه روش پردازنده نادر در انتقاد از رسمی.

“کشتی کروز به طور کامل ناکافی از نظر کنترل عفونت” گفت: Kentaro ایواتا در ویدئوها او پس از حذف گفت: “نیازی به این بحث بیشتر”.

فیلم های مشاهده شده است بیش از یک میلیون بار در ژاپن و صدها هزار نفر از زمان ها در انگلیسی.

ژاپن در وزارت بهداشت به شدت انتقاد کرد و در دفاع از آن گفت: تا به حال انجام “مشاوره مناسب کنترل عفونت در کشتی” با کارشناسان گرفته و طیف وسیعی از اقدامات.

همچنین تصویری منتشر شده نشان مسافر چگونه برای شستن و ضد عفونی کردن دست خود را به درستی و تا به حال “بهداشت مناسب مدیریت” برای کارگران پزشکی ورود و آینده کشتی.

علاوه بر مخاطره آمیز و مناطق امن بودند به شدت تقسیم شده و وجود دارد یک ایستگاه برای نصب با خیال راحت از بین بردن آلوده دنده وزارت گفت.

“ما انجام داده ایم از بهترین های ما در شرایط” وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه صبح.

“من می خواهم شما را به درک که نه تنها مقامات ما در وزارت بهداشت بلکه دفاع از نیروهای مسئولان و مقامات پزشکی در حال کار به شدت سخت,” او اضافه شده است.

ایواتا که صرف چند ساعت در کشتی ادعا کرده بود: “هیچ فرقی بین منطقه سبز است که به صورت رایگان از عفونت و منطقه قرمز است که به طور بالقوه آلوده شده توسط virus.” او گفت که او نگران است در آنچه که او را دیدم در کشتی در طول یک سفر کوتاه در روز سه شنبه که قرار داد خود را در 14 روز در قرنطینه برای جلوگیری از آلوده کردن خانواده اش.

“من در آفریقا برای مقابله با شیوع بیماری ابولا. من در کشورهای دیگر برای مقابله با شیوع وبا. من در چین در سال 2003 برای مقابله با سارس… من هرگز ترس از عفونت خودم او گفت:” در این ویدئو به زبان انگلیسی و ژاپنی.

“اما در داخل الماس شاهزاده من خیلی ترسیده بود… چون هیچ راهی به بگویید که در آن ویروس است.” چندین کشور را تخلیه شهروندان خود از کشتی و اصرار آنها تحمل بیشتر از 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها می رسند در خاک خانه.

خارج از الماس شاهزاده ژاپن دیده است 84 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im