دو مرده Covid-19 در تامیل نادو

دو Covid19 مثبت بیماران درگذشت امروز در تامیل نادو در نظر گرفتن تلفات به 3 در دولت است. یکی Covid19 مثبت بیمار قبلا درگذشت در مادورای در حالی که امروز یک نفر در ویللوپورم و دیگری در Theni با توجه به دولت آزاد است.

در صبح 51 ساله Covid19 مثبت بیمار بود که با حضور Tablighi Jamaat رویداد در دهلی نو به تازگی درگذشت در ویللوپورم بیمارستان.

در شب یک خانم درگذشت Theni بیمارستان دولتی انتشار گفت.

در ضمن امروز 74 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای Covid19 در دولت به تعداد کل موارد به 485 گفت: دولت وزیر بهداشت Beela راجش.

در یک بیت برای محدود کردن جنبش از مردم تامیل نادو دولت بیشتر کاهش زمان از مغازه های فروش کالاهای ضروری در طول مستند. مغازه ها خواهد بود در حال حاضر باز از 6 صبح تا 1 ساعت زودتر از 6 صبح تا 2.30 pm. این موثر خواهد بود از یکشنبه. اما داروخانه ها شده اند معاف از محدودیت.

وزیر Edapaddi K Palaniswami هشدار داد استرن اقدام علیه متخلفان.

در همین حال دولت منتشر کرده است یک لیست از 110 بیمارستان های خصوصی از جمله 13 در چنای مجاز به درمان بیماران مبتلا به Covid19 حتی به تعداد موارد مثبت در دولت در حال نزدیک شدن است 500. تا کنون, تنها دولت, بیمارستان درمان شدند Covid19 بیماران.

سفارش صادر شده توسط خانواده و سلامت وزارت رفاه گفت که دولت تصمیم به خصوصی شامل بیمارستان ها برای درمان Covid-19 بیماران برای جلوگیری از گسترش این بیماری مسری.

بيمارستان شده اند و کارگردانی به دنبال پروتکل درمان تجویز شده توسط دولت هند است. آنها شده اند به کارگردانی ارسال گزارش روزانه در درمان داده شده به بیماران را در بیمارستان به مدیر بهداشت عمومی و طب پیشگیری به منظور گفت.

از 74 Covid19 موارد مثبت گزارش شده در تامیل نادو امروز 73 بود با حضور Tablighi Jamaat رویداد در دهلی نو. این یک اورژانس پزشکی’ او گفت newspersons دادن یک به روز رسانی روزانه در Covid19.

https://www.thehindubusinessline.com/

آن همه چیز از قبل نوشته شده است; نمی توان دوباره نوشته شده است.

دریافت چشم انداز برای اندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de