توییتر هک: حدود 130 حساب هدفمند

حدود 130 حساب بودند هدف حمله در یک حمله سایبری در توییتر این شرکت گفت: در روز جمعه.

پلت فرم رسانه های اجتماعی در حال حاضر در وسط بررسی یک حمله سایبری بود که گفته می شود بخشی از یک cryptocurrency اومدی.

در اوایل روز پنج شنبه هکرها به دست آورده بودند دسترسی به چندین بالا مشخصات حساب از جمله جو بایدن, باراک اوباما, جف بزوس, Elon Musk, بیل گیتس, مایکروسافت, Uber و اپل.

هکرها تا به حال نوشته شده توییتهایی از این حساب است که با هدف scamming مردم برای bitcoins و انباشته بود cryptocurrency به ارزش بیش از $1 لاخ طبق گزارش.

“بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر ما معتقدیم حدود 130 حساب بودند هدف حمله مهاجمان در برخی از راه به عنوان بخشی از این حادثه. برای یک زیر مجموعه کوچک از این حساب مهاجمان قادر به دست آوردن کنترل حساب و سپس ارسال توییت از این حساب” توییتر گفت.

قبلا آن را گفته بود که این یک “حمله مهندسی اجتماعی” که در آن هکرها قادر به موفقیت هدف کارکنان که تا به حال دسترسی به داخلی آن ابزار و سیستم های. این تا به حال به آنها کمک کرد به دست آوردن دسترسی به این ابزارها و هک این حساب.

“ما در حال کار با نهفته صاحبان حساب و ادامه خواهد داد به انجام این کار بیش از چند روز آینده. ما در ادامه به ارزیابی این که آیا غیر-اطلاعات عمومی مربوط به این حساب به خطر بیافتد و ارائه خواهد شد به روز رسانی اگر ما مشخص است که رخ داده است” توییتر گفت.

میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی فعال محبوبیت از ‘توییتر خود اطلاعات’ برای تمام حساب های. آن را نیز حساب قفل شده بود که تلاش برای تغییر حساب کاربری خود رمز عبور در طول 30 روز گذشته از “فراوانی احتیاط.”

آمریکا و دفتر تحقیقات فدرال راه اندازی کرده است یک کاوشگر به حمله سایبری, the Wall Street Journal گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *