توییتر می افزاید: ‘دستکاری رسانه ها’ label به یک ویدیو ارسال شده در مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک

توییتر در روز جمعه اضافه شده یک “دستکاری رسانه ها’ label در یک ویدیو ارسال شده در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک.

این doctored ویدئو کلیپ بر اساس تصویری که ویروسی رفت و در سال 2019 نشان دادن یک کودک نو پا و کودک نو پا در حال اجرا نسبت به یکدیگر و در آغوش گرفتن.

این ویدئو ارسال شده در مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک ویرایش شد در راه است که نشان داد یکی از کودکان نوپا در حال اجرا جلوتر از دیگری با کلیپ فلش misspelt بنر که به عنوان خوانده شده “وحشت زده کودک نو پا اجرا می شود از نژادپرست کودک” رویترز گزارش داد.

“این پرینت شده است و برچسب هر ما مصنوعی و دستکاری رسانه ها سیاست به مردم بیشتر در زمینه” توییتر سخنگوی کتی Rosborough گفت: واشنگتن پست.

ویدیو تهیه شده توسط محبوب meme maker, Carpe Donktum که به حالت تعلیق در آمد از توییتر در ماه اکتبر برای Kingsman ویرایش نشان داد که تهمت خشونت ترور رسانه های مختلف مارک های آستانه گزارش شده است.

این است که به احتمال زیاد این اولین بار است که Donktum ویرایش دریافت کرده اند ‘دستکاری رسانه” برچسب به معنای برای جلوگیری از deepfakes و دیگر فریبنده ویدئوها بر روی پلت فرم.

این ویدئو تا کنون بیش از 7 میلیون بازدید و 1,25,000 رسانهها با توجه به گزارش رویترز.

برچسب می افزاید: به طور مداوم دشمنی بین رسانه های اجتماعی و رئیس جمهور ایالات متحده. آن شروع ماه گذشته زمانی که توییتر و برچسب تهمت توييتها با “گمراه کننده صدای جیر جیر” برچسب حاکی از این است که این موجود بی اساس ادعای تقلب در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری. این پلت فرم میکروبلاگینگ اضافه شده بود هشدار به رییس جمهور جیر باعث خوانندگان به واقعیت-بررسی پست.

یک هفته بعد پلت فرم پنهان شده بود یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور ایالات متحده که با اشاره به مینه سوتا تظاهرات با عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در حساب است که آن را نقض پلت فرم قوانین و “ستایش خشونت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال گفته در اقدامی تلافی جویانه یک فرمان اجرایی را امضا پیشنهاد قانون است که می تواند عقب مقررات خاصی از قانون به نام بخش 230. این مقررات محافظت از سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران آن است.

وزارت دادگستری منتشر شد مجموعه ای جدید از طرح قانونی در چهار شنبه مرتبط با بخش 230, CNBC گزارش شده است. اما آن را نیاز به تایید از کنگره آمریکا به منظور به اثر می آیند.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im