متعدد با مشخصات بالا حساب توییتر از جمله رهبر حزب دموکرات جو بایدن مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس رئیس جمهور سابق باراک اوباما در میان دیگران هک شد در روز چهارشنبه به اجرا cryptocurrency کلاهبرداری در پروفایل خود. این پروفایل را به میلیون ها نفر از پیروان در سایت میکروبلاگینگ.

این کلاهبرداران با ارسال یک پیام در این حساب است که به کارگردانی و مردم را به یک کیف پول بیت کوینی آدرس که در آن پول خود را می تواند دو برابر شد.

در این ساعت پس از اولیه کلاهبرداری, پست, Kim Kardashian West, جف بزوس, بیل گیتس, باراک اوباما, Wiz Khalifa, وارن بافت YouTuber MrBeast, وندی, است, حال بارگذاری, CashApp و مایک بلومبرگ نیز نوشته شده cryptocurrency کلاهبرداری هر Tech Crunch گزارش.

پس از آشنایی با این نرم توییتر ارسال شده یک سری از توییت هایی که با خواندن: “ما آگاه هستند از امنیت و حادثه تأثیر حساب در توییتر. ما در حال بررسی و مراحل گرفتن به آن را تعمیر. ما به روز رسانی خواهد شد هر کس در مدت کوتاهی.”

“ما در حال ادامه برای محدود کردن توانایی پرینت تنظیم مجدد رمز عبور خود را و برخی دیگر از حساب ویژگی های در حالی که ما به این نگاه کنید. با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی” به آن اضافه شده یکی دیگر از صدای جیر جیر.

قبل از هک کردن حساب های برجسته در توییتر هکرها اولین حمله @bitcoin @ripple, @coindesk @coinbase و @binance با همان پیام: “ما با همکاری CryptoForHealth و در حال دادن 5000 BTC به جامعه” به دنبال یک لینک به یک وب سایت که به ما لینک دادن به.

هکرها با ارسال یک صدای جیر جیر از Apple Inc توییتر رسیدگی است که خواندن: ما در حال دادن به جامعه ما است. ما از بیت کوین و ما معتقدیم که شما باید بیش از حد. تمام بیت کوین ارسال به آدرس ما ارسال خواهد شد به شما دو برابر شده… فقط رفتن برای بعد از 30 دقیقه.”

از مدیر عامل شرکت تسلا ایلان توییتر رسیدگی scammers نوشته شده: “من احساس سخاوتمندانه به دلیل COVID-19. من دو برابر خواهد شد و هر بیت کوین پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس. موفق باشید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.”

رئیس جمهور سابق باراک اوباما را دیدم یک صدای جیر جیر بیان کرد: “من به بازگشت به جامعه با توجه به COVID-19. تمام بیت کوین ارسال به آدرس زیر ارسال خواهد شد بازگشت دو برابر شده است. اگر شما ارسال $1000, من خواهد شد ارسال به 2000 دلار.” همان پیام توییتی از رهبر دموکرات جو بایدن حساب.

توییتر بلافاصله سعی در حل و فصل این مسئله است. آن گفت: پس از چند ساعت: “اکثر حساب باید قادر به ارسال دوباره. به عنوان ما همچنان به کار بر روی یک ثابت این قابلیت ممکن است می آیند و بروید. ما در حال کار برای به دست آوردن چیز به حالت عادی بازگشت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

از 2.04 هستم IST اصلی blockchain آدرس مورد استفاده در کلاهبرداری سایت جمع آوری کرده بود بیش از 12.5 بیت کوین — برخی $116,000 و قرار بود تا با گذشت هر دقیقه است.

با توجه به Tech Crunch منابع توییتر هنوز به شکل از چگونه هک گرفت. اما محققان امنیتی دریافتند که هکرها به طور کامل قابل دسترسی مورد نظر را به حساب تغییر ID ایمیل خود را به طوری که آن را دشوار خواهد بود برای آنها را به دست آوردن مجدد توییتر خود را اداره کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی