‘مشارکت دستگاه’: چگونه برنی ساندرز برنده نوادا قفقاز

لاس وگاس نوادا — Wمرغ مشخص شد که برنی ساندرز شد, برنده, نوادا, قفقاز, او در حال حاضر بسته بندی یک تجمع در تگزاس است.

در هفته منتهی به نقره دولت مسابقه ورمونت سناتور پیروزی بزرگ به نظر می رسید مانند یک نتیجه گیری. نامزدها برگزار شد چند حوادث و به جای تمرکز انرژی خود را در کارولینای جنوبی اولیه روز شنبه هفته آینده و کشت سه شنبه مسابقات رخ داده و سه روز بعد.

اما نوادا نباید شده است یک پیروزی آسان برای ساندرز که به مدت طولانی از خود بیگانه اعضای اتحادیه خود را با “مدیکر برای همه” پیشنهاد که از بین بردن تمام بیمه های خصوصی. ماه پیش Sanders مواجه شد تظاهرات در کمپین حوادث با آشپزی اتحادیه کارگران که اعضای آن به نظر می رسید به مانند طرح بیمه خصوصی آنها در حال حاضر.

روز شنبه, اما, خود پیشتاز وضعیت به نظر می رسید را به بسیاری از کسانی که رای دهندگان به اردوگاه خود.

در قفقاز برگزار می شود در تعدادی از قمار و مانند Bellagio و ماندالای خلیج ساندرز بود برنده روشن. موثر او در پایان در وگاس نشان می دهد که اعضای این اتحادیه که بارها و بارها به او حمله یک هفته پیش با رهبری و حمایت سوسیالیستی — حتی اگر او در انتخابات ریاست جمهوری به معنای آنها از دست دادن آنها سخت مبارزه مزایای بهداشت و درمان.

برای ماه ساندرز کمپین فکر نوادا قفقاز خواهد بود نبرد دشوار. در سال 2016 ساندرز از دست دولت به هیلاری کلینتون پس از سازماندهی کارگری تثبیت حمایت استقرار مورد علاقه.

این زمان در اطراف ساندرز بود برای بدترین آماده.

عامل تحت انتظار است که سازمان کار خواهد سعی کنید برای جلوگیری از یک برنده ساندرز مبارزات سازمان یافته چه کارکنان صحبت کرد که به واشنگتن آزما “بزرگترین میدان عملیات در تاریخ مقدماتی.”

“ما ساخته شده است یک مشارکت دستگاه است که سوق دادن ما به پیروزی در اینجا در نوادا” ساندرز 2020, نوادا, مدیر امور خارجه سارا Michelsen گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “هدف ما از روز اول بوده است به گسترش دهندگان و ما افتخار به دیدن بسیاری از بار اول حزبی را برانگیخت شرکت در رای گیری اولیه. آن را متنوع ائتلاف Nevadans در نظر گرفتن بخشی در روند سیاسی را به نفع خود در نوادا و در نهایت شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکای مدرن.”

این کمپین تا به حال زدم و در بیش از 500 ، 000 درب در 17 نوادا, شهرستان, 200,000 بیش از ماه فوریه آن هدف است.

با دو رقمی برنده ساندرز بیشتر تثبیت وضعیت خود را به عنوان حزب پیشتاز. موثر او در پایان با سیاه و اسپانیایی رای دهندگان نشان می دهد که درخواست تجدید نظر خود را در میان اقلیت های گسترش قابل ملاحظه ای از سال 2016 اجرا شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>