قانون اساسی پروفسور جاناتان Turley رد خصوصیات انتقاد از سناتور. میت رامنی و سی ان ان جفری Toobin در مورد تخفیف مجازات راجر سنگ حکم زندان توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“جف Toobin فقط گفت که سنگ تخفیف است” فاسد ترین و cronyistic عمل در تمام تاریخ معاصر است.” او ممکن است بخواهید به بررسی گالری سرکش از گذشته ریاست جمهوری عفو,” دانشگاه جورج واشنگتن استاد ارسال شده در توییتر در پاسخ به Toobin واکنش به جمعه شب تخفیف از سنگ مجازات زندان است.

Turley بود که یک شاهد عینی به نام جمهوری خواهان در مجلس استیضاح رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه کرد که او موافق نیست با این حرکت به رفت و آمد سنگ را از جمله. او استدلال کرد که Toobin اشتباه بود به پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام بی سابقه است یا غیر طبیعی در سیاست است.

“Toobin اظهار داشت: ‘این است که به سادگی نمی های انجام شده توسط رئیس جمهور آمریکا آنها نمی عفو و یا رفت و آمد جملات از افرادی که به آنها و یا در مورد رفتن به زندان است. آن را فقط اتفاق نمی افتد تا زمانی که این رئیس جمهور.’ که متاسفانه درست نیست. تاریخ مملو از چنین نمونه هایی را برای ریاست جمهوری مداخلات برای دوستان و متحدان و برخی از مشکوک ترین چهره های تاریخ است. رکورد این قدرت است که به سختی بکر. به خلاف این سختی اقدامات تا به برخی از بدنام ترین موارد” Turley گفت.

Turley ذکر جمهور سابق بیل کلینتون عفو او را برادر خود و همچنین مارک غنی دموکراتیک کمک کننده و فراری.

پس از تماس با Toobin نظر “charmingly عجیب و جالب” Turley به پایان رسید این موضوع گفت: “وجود دارد مقدار زیادی برای اعتراض به این تخفیف بدون تظاهر این است که بکر قدرت besmirched توسط سرکش جمهور. این تخفیف از سنگ در یک مورد حتی یک دور مدعی برای ‘فاسد ترین و cronyistic عمل’ از ریاست جمهوری شود.”

Turley نیز به اشتراک گذاشته شده نظر خود را بر رامنی در واکنش به سنگ اخبار با حدود 200000 پیروان توییتر با این استدلال که جمهوری خواه یوتا “اشتباه” بود و به اعلام تخفیف “بی سابقه ای تاریخی و فساد است.”

سنگ یک مشاور سابق رئیس جمهور تهمت و دیرین ایران عمل راه اندازی شد به گزارش به زندان در روز برای خدمت به سه سال حبس که 67 سال به عنوان یک “حکم اعدام است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از هموطنان خود را جمهوری خواهان به مدت طولانی نگهداری می شود که سنگ ناعادلانه رفتار و قربانی اذیت و آزار سیاسی.

“راجر سنگ یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری” کاخ سفید در بیانیه ای گفت. “هرگز وجود هر گونه تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با روسیه است.”

کاخ سفید همچنین گفت که سنگ که به نگرانی در مورد coronavirus “خواهد بود را در معرض خطر جدی پزشکی” اگر به زندان فرستاده شود.

سنگ با صدور پیام قدردانی به هواداران خود جمعه شب از طریق حساب توییتر از مفسر سیاسی جان Cardillo.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی