Tupperware را دیپاک Chhabra در زندگی فراتر از کار

Deepak Chhabra, managing director, Tupperware Indiaدیپاک Chhabra, مدیر عامل, Tupperware هند

کار

فرهنگ, چالش های استقلال همکاری و متین پشتیبانی را به خطرات کلید ویژگی های که من دوست دارم کار من است. بخشی از Tupperware هند است و نه فقط پاداش, اما همچنین انجام به عنوان ما واقعا کار برای توانمندسازی زنان با فضیلت از مدل کسب و کار ما.

اخبار مرتبط

به عنوان ما دستخوش تحول کسب و کار آن است که بسیار هیجان انگیز و سریع گام. داشتن یک محور و مشاغل تیم که سهام همان چشم انداز باعث می شود زندگی در محل کار آسان تر و یک جریان ایده های جدید از آنها را نگه می دارد تا من. آنچه من شخصا دوست دارم این است که فرهنگ نشستن در اواخر دفتر و نوشتن طولانی ایمیل.

روزهای هفته تا کی

پست من صبح پیاده روی سریع و یک صبحانه سبک من شروع روز با پاکسازی ایمیل برای یک ساعت پس از حضور در تمام جلسات برنامه ریزی بررسی و تماس. Tupperware هند را در Gurgaon زیبا است; ما گسترده فضاهای باز که در آن من می خواهم به راه رفتن در حالی که گرفتن کار تماس. که می افزاید: به روز تعداد مراحل به عنوان به خوبی.

من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند در چک کردن رسانه های اجتماعی من در صبح در طول زمان ناهار و اواخر شب تنها پس از آن جلوگیری از بهره وری من در طول ساعات کار. در عین حال ابتلا به مکالمات شناور در اطراف در اکوسیستم بسیار مهم است و من با استفاده از وقت آزاد من انجام می دهند که.

من مشتاقانه منتظر به تیم جلسات طوفان مغزی که در آن ایده های نوآورانه مورد بحث آزادانه گرفتن تیم چسبندگی به سطح دیگری. من آن را یک نقطه شخصا به دیدن من تیم با در نظر گرفتن یک قدم زدن نهایی در سراسر اتاق و پیشنهاد مردم خداحافظی قبل از پایان روز کار من.

آخر هفته

من معمولا تنبل شروع به تعطیلات آخر هفته اما من آن را یک نقطه به نقطه را از دست ندهید یک بازی خوب از تنیس پس از صبحانه با دوستان و خانواده. بیشتر از نه, ما گام به گام برای خرید و پایان روز را با خانواده صرف شام در یک رستوران خوب.

اسباب بازی

من آیفون, Bose هدفون e-reader و اکو (الکسا بخشی از خانواده!)

آرم

I love Nike, Mercedes اپل و Tag Heuer. تمام این علامت های تجاری زندگی می کنند تا وعده های خود را به افزایش بهره وری خود را و دور ماندن از لقب.

دفعات بازدید: همچنین: چگونه دیجیتال انقلابی کار از خانه

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de