رادیو فردا میزبان Tucker Carlson گفت خرحمالی گزارش خود را از دست دادن موجو و عابدانه محافظه کار مخاطبان است.

صحبت کردن با متی Lysiak نویسنده جدید بیوگرافی در مت خرحمالی, کارلسون در مقایسه با نفوذ خبرخوان به سمت چپ متمایل وب سایت های خبری است که اغلب پر از unflattering سرفصل در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“برای دهه مت خرحمالی یکی از با نفوذ ترین چهره های محافظه کاران در اخبار و روزنامه نگاری” کارلسون گفت: شب جمعه است. “خود با عنوان گزارش خرحمالی را شکست, اخبار و تعیین اولویت ها در رسانه های دیجیتال. انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده wooing معروف مرموز خرحمالی یک اولویت بالا و چندین تن از آنها از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن پرداخت بزرگ است.”

“اما اگر شما را دیده ام خرحمالی گزارش به تازگی شما می دانید که آن را به طور چشمگیری تغییر کرده — 180 درجه است. مت خرحمالی در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم یک مرد از مترقی چپ” کارلسون گفت: او دارای امتیاز بالا نشان می دهد. “در زمان سایت خود را غیر قابل تشخیص از هیولایی روزانه و یا هر گونه دیگر بیدار تبلیغات خروجی نما به عنوان یک اخبار شرکت.”

برخی پیشنهاد کرده اند که این آشکار تلو تلو خوردن به سمت چپ توسط Drudge, 53, یک نتیجه از استخدام های جدید است که در حال حاضر اجرا سایت و دیدن یک فرصت جایگزین, اخبار کل سایت افزایش یافته است, بیش از سال گذشته برای به چالش کشیدن تسلط گزارش خرحمالی.

به واشنگتن آزما رسیده به ناشناس سردبیر شهروند Free Press, که به نظر می رسد به یکی از موفق ترین خرحمالی جایگزین نزدیک شدن نزدیک به 30 میلیون نمایش صفحه در ماه جولای. سابق Lou Dobbs تولید کننده می نویسد که تحت نام مستعار کین گفت که او فکر می کند خرحمالی هنوز منینگ کلید خود را تجمیع سایت.

“مت خرحمالی است که هنوز هم در حال اجرا سایت” کین گفت. “او به استخدام یک مرد از نیویورک پست در سال 2017, و بدیهی است که مرد تا به حال برخی از اثر در روزانه سرفصل اما مت خرحمالی است که هنوز هم در حال اجرا سایت. او هنوز هم لینک کلیک کنید برای کامیل Paglia و InfoWarsکه باعث می شود من اعتقاد دارم که او را در حال اجرا سایت. او هنوز هم ارتباط خود را مورد علاقه های شما.”

کین گفت: واشنگتن آزما که او شروع به شهروند Free Press, که در رقابت با دیگر سایت های تجمع مانند richard shaw گزارش و Whatfinger از تمایل به ارائه داستان های جالب برای معتادان اخبار در سراسر ساعت. او گفت: سایت خود را که شامل یک بخش نظر یادآور Gawker media امپراتوری شاهد رشد انفجاری پس از خرحمالی را شدید شیفت به ضد مغلوب ساختن پیشی جستن محتوا.

“من فکر می کنم او اجازه دهید مخاطبان خود را پایین قطعا” کین گفت. “به عنوان یک جایگزین من نمی فکر می کنم از آن به عنوان یک جایگزین برای خرحمالی من فکر می کنم از آن به عنوان یک جایگزین برای معتادان اخبار. اکثریت بزرگی از خرحمالی خوانندگان شد اخبار باشگاه جوانان است که اتفاق افتاده است به تکیه محافظه کار و به نظر من این چیزی است که همیشه ارزش زیادی از خرحمالی. ارائه یک محل که در آن شما می توانید پیدا کردن 50 داستان های جالب. من در پر کردن جای خالی سمت چپ توسط خرحمالی قابل توجه شیفت به چپ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی