مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید’, فصل جدید’ در تاریخی هند و آمریکا: روابط PM مودی

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه مورد ستایش قرار داد ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند به عنوان یک “فصل جدید” در تاریخی هند و آمریکا-روابط روابط خود را با اضافه کردن است و دیگر فقط یک مشارکت اما به مراتب بیشتر و ارتباط نزدیک تر.

استقبال از رئیس جمهور در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد جدید-نگاه Motera ورزشگاه در مدت کوتاهی پس از ورود او در پا برای اولین بار از دو روز سفر مودی گفت: “تاریخ جدید” است که ایجاد شده و اظهار داشت که پایه های جدید صف, چالش ها, فرصت ها و تغییرات در حال گذاشته است.

“هند و آمریکا روابط و همکاری نقش مهمی را در تصمیم گیری در این دوره از جهان در قرن 21 است. من از این نظر قطعی است که هند و آمریکا می, طبیعی, همکاران,” او گفت: حدود یک لاخ-قوی مخاطبان که شکست به سلامتی غالبا.

تأکید بر روابط قوی بین دو کشور مودی گفت: ما در حال حاضر هند بزرگترین شریک تجاری و نظامی هند است که در آن بزرگترین رزمایش جنگ با ما.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در نوبه خود از دهه جدید یک فرصت بزرگ است.

هند و آمریکا-روابط دیگر فقط یکی دیگر از همکاری اما لمس کرده اند به مراتب بیشتر ارتفاعات و مغلوب ساختن پیشی جستن سفر با خانواده اش نشان می دهد این مودی گفت.

“خوش آمدید به بزرگترین دموکراسی جهان” نخست وزیر گفت.

مودی گفت: رئیس جمهور تهمت سفر فصل جدیدی در روابط بین هند و امریکا است. “یک فصل است که تبدیل خواهد شد به یک سند جدید از پیشرفت و رفاه مردم آمریکا و هند,” او اضافه شده است.

بسیار وجود دارد که دو کشور سهم مودی گفت.

او گفت: دو کشور همچنین به اشتراک گذاری روح سازمانی و نوآوری مشترک, فرصت ها و چالش ها و امیدها و آرزوهای.

مودی همچنین قدردانی تهمت تلاشهای دولت در زمینه سلامت است.

بزرگترین قدرت بین دو نفر یا سازمان ملل است, اعتماد, مودی گفت: در حالی که به نقل از یک ضرب المثل قدیمی که “دوستی است که در آن اعتماد راسخ”.

در چند سال گذشته اعتماد بین آمریکا و هند تقویت و رسیده تاریخی سطوح.

“چه شما انجام داده اند به صورت سالم و شاد امریکا گرفتن نتایج خوب است. آنچه شما انجام می دهند برای کودکان در جامعه قابل تحسین است,” مودی گفت.

مودی گفت: امروز 130 کرور سرخپوستان به طور مشترک ساختمان جدید هند’

“جوانان ما قدرت کامل از آرمان. تنظیم اهداف بزرگ و دستیابی به آنها در حال تبدیل شدن به مشخصه جدید هند امروز,” او گفت:.

مودی به ذکر است که هند نه تنها یک رکورد جهانی ارسال حداکثر تعداد ماهواره ها به طور همزمان اما همچنین در حال ساخت جهان رکورد با انجام سریعترین شمول مالی.

“امروز کشور با آن هند دارای گسترده ترین تحقیق و توسعه مشارکت آمریکا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>