مغلوب ساختن پیشی جستن سفر نشان می دهد ارزش ما مکان در روابط با هند: Pompeo

ایالات متحده (US) وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط-به این نتیجه رسیدند هند سفر نشان داد که ارزش های ایالات متحده قرار داده شده در آن روابط با دهلی نو است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی به هند در این هفته نشان می دهد که ارزش دلار مکان در ایالات متحده-هند مشارکت” Pompeo گفت: در یک توییت در روز پنج شنبه یک روز پس از رئیس جمهور در بازگشت از تاریخی خود را سفر دو روزه به هند با توقف در احمدآباد آگرا و دهلی نو است.

“سنت های دموکراتیک متحد ما منافع مشترک اوراق قرضه آمریکا و رئیس جمهور تحت رهبری ما همکاری کرده است و تنها رشد خواهد کرد قوی تر” Pompeo گفت: به عنوان او دوباره توییتی کاخ سفید ارسال با سخنان مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همانطور که ما تعمیق همکاری ما با هند ما به یاد داشته باشید که ما دو کشور همواره متحد با سنت مشترک دموکراسی و قانون اساسی که حفاظت از آزادی و حقوق فردی و حکومت قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نوشته است که نیز تا به حال چهار عکس از جلسات خود را با نخست وزیر نارندرا.

در یک سری از توییت وزیر امور خارجه در امور آسیای جنوبی و مرکزی آلیس G Wells گفت عالی پیشرفت ساخته شده بود در طول ریاست جمهوری دیدار کرد.

“عالی پیشرفت های ساخته شده در این هفته در ایالات متحده و هند همکاری,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند پیشرفته به اهداف مشترک و هموار راه را برای همکاری های بیشتر در زمینه های کلیدی مانند انرژی, دفاع مردم-به-مردم روابط و اقیانوس هند و آرام هماهنگی چاه گفت.

“ما گام های بلندی برای پیشرفت ما-هند انرژی همکاری از جمله در نظر گرفتن مراحل توسعه هند استراتژیک نفتی” و ارائه 600 میلیون دلار در ایالات متحده برای توسعه بین المللی سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری توسعه انرژی خورشیدی و انرژی باد او اضافه شده است.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه داد: تعامل ما با آمریکا تامین کنندگان از محصولات انرژی از جمله” Westing House هسته ای و “ما شرکای هندی برای معاملات بزرگ است که قدرت آمریکا و هند رابطه به دهه جدید و فراتر از آن. بخش خصوصی مشارکت را در اقتصاد ما قوی تر” ولز گفت.

به عنوان برگ برنده اعلام کرد ما به این نتیجه رسیدند بیش از $3 میلیارد در دفاع فروش به ارائه آمریکا بهترین هلیکوپتر نظامی به نیروهای مسلح.

“ما در حال افتخار به هند برتر دفاع شریک است. با هم, ما دفاع از حاکمیت ملی ما و محافظت از رایگان و باز کردن هند و اقیانوس آرام منطقه برای هر دو ما مردم ولز گفت:.

مردم-به-مردم روابط بین دو کشور شد و قوی تر از همیشه او اظهار داشت.

“ما در کنگره نمایندگان و نمایندگان مجلس برگزار خواهد شد تبادل بازدید for 1st زمان تا کنون در ماه آوریل است. ما در حال همکاری با یکدیگر برای حمایت از انسان spaceflight و مشتاق به استقبال بیشتر هندی بالاتر ed دانش آموزان به آمریکا” ولز گفت.

در یکی دیگر از صدای او گفت: “دل ما به خانواده مرحوم و مجروح در دهلی نو. ما اکو PM @NarendraModi را آرام و عادی و از همه طرفین برای حفظ صلح و خودداری از خشونت و احترام به حق تجمع مسالمت آمیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>