مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به نظر می رسد به وصله پینه کردن تظاهرات پس از اینکه لرزاند توسط تولسا رویداد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که با توجه به رویکرد جدید خود را به امضا تظاهرات به سهولت نگرانی در مورد کوروناویروس است و نه حکومت کارکنان تغییرات پس از ناامید کننده بازگشت به دنباله در اوکلاهما مشاوران می گویند.

استراتژیک دیگر تغییرات از جمله reinvigorating حمله به نامزد حزب دموکرات جو بایدن نیز در این جدول به عنوان مسیرهای پیاده روی مغلوب ساختن پیشی جستن حریف خود را در نظر سنجی های ملی پیش از نوامبر 3 انتخابات در میان نارضایتی خود از پاسخ به همه گیر و حقوق مدنی در آمریکا شد.

مبارزات انتخاباتی پیش بینی کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در روز شنبه خواهد قرعه کشی یک رکورد مشارکت مردم است. در عوض 19,000-صندلی عرصه تا به حال هزاران نفر از صندلی های خالی باعث جمهور به سخن گفتن بعد: “چگونه می تواند این اتفاق می افتد ؟” با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور.

ضعیف مردم در انتخابات باعث شده است تا بحث از این که آیا برخی از تغییرات ممکن است مورد نیاز در ردیف بالا از مبارزات انتخاباتی سازمان دو خارج از مشاوران گفت. آنها هشدار داد که معلوم بود که آیا اقدام خواهد شد.

یکی دیگر از مشاور با دانش این کمپین استراتژی گفت: مدیر کمپین براد Parscale تا به حال به نظر می رسد بر روی یخ نازک در هفته های اخیر و می تواند سرزنش پس از underwhelming رویداد.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند چقدر که رالی هزینه و هیچ بازگشت سرمایه گذاری. کسی در حال رفتن به پرداخت هزینه برای این” که مشاور گفت.

دیگر از مشاوران گفت که Parscale کار به نظر می رسد امن و بازی کردن حدس و گمان از لرزش ، مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی ارین پررین گفت: “براد ساخته شده است یک تیم عالی و در حال انجام یک کار بزرگ است. او قوی است و 10 سال ارتباط با رئیس جمهور و کل مغلوب ساختن پیشی جستن ،

نگرانی در مورد ویروس همراه با تظاهرات و پوشش رسانه ها در مورد خطرات منجر به کمتر مردم در این تجمع انتخاباتی مقامات گفت. این واقعیت باعث شده است تا برگ برنده تیم به در نظر با استفاده از هوای سالن های مانند آشیانه هواپیما برای آینده “را در امریکا بزرگ دوباره” تظاهرات که کمک سوق دادن نسبت ناروا به کاخ سفید در سال 2016.

این کمپین در حال حرکت رو به جلو با کوچکتر حوادث متحده از جمله پنسیلوانیا و اوهایو و میشیگان گفت: مشاور با دانش این کمپین استراتژی است. مغلوب ساختن پیشی جستن سفر خواهد کرد و به میدان نبرد ایالت ویسکانسین در روز پنج شنبه.

اما تظاهرات در برگزاری حداقل برای چند هفته و مشاور گفت که قوانین نیاز به شرکت کنندگان در اوکلاهما به چشم پوشیدن از حق خود برای شکایت اگر آنها گرفتار این ویروس شده و برخی از مردم قابل تامل است.

آنها می خواهند به بازگشت به تظاهرات به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما با زمان, محیط زیست, آن سخت گفت: مشاور که شرکت در یک تماس با کمپین کارکنان در روز چهارشنبه.

جیسون میلر که به تازگی به عضویت این کمپین به عنوان مشاور ارشد گفت: مکان و سالن برای آینده تظاهرات امر بستگی دارد مربوط متحده’ دستورالعمل و پیشرفت در بازگشایی اقتصاد خود را از ویروس ناشی از خاموش کردن. “ما در حال هل دادن سرعت کامل پیش رو با فرصت برای قرار دادن رئیس جمهور در مقابل مردم به عنوان بسیاری که ممکن است” میلر گفت.

تمرکز بر اقتصاد, بایدن

مغلوب ساختن پیشی جستن سپری کرده است در روزهای اخیر حمله به سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که برخی به عنوان مفید به مبارزات انتخاباتی خود را به دلیل آن دیده می شد به عنوان حمله به “باتلاق.”

اما یک مقام کاخ سفید گفت که این یک انحراف از پیام موثرتر در مورد تقویت اقتصاد است. رویترز/ایپسوس نظرسنجی نشان داده است بیشتر رای دهندگان مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک بهتر مباشر اقتصاد از بایدن. “اگر آمریکایی ها در حال تصمیم گیری در مورد که می توانند منجر … اقتصادی باز گشت که امن ترین زمین برای رئیس جمهور” این مقام گفت.

نظرسنجی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت در میان حومه زنان است. این کمپین به دنبال رفع این کسری بودجه و تمرکز بیشتر بر تعریف بایدن معاون سابق رئیس جمهور تحت ریاست جمهوری باراک اوباما است که اجتناب بزرگ رویدادهای عمومی در طول بیماری همه گیر.

البته اصلاح

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران بارها و بارها تأکید این واقعیت است که وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای تصحیح البته قبل از انتخابات ماه نوامبر.

کمپین 2016 شامل چندین کارکنان لرزش-یو پی اس و کمپین مدیران. مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کوری Lewandowski کار اخراج شد در تاریخ 20 ژوئن آن سال.نیروی انسانی تغییر این زمان در اطراف هستند تا در هوا. این کمپین گفت: در این هفته که سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley خواهد بود پیوستن مجدد انتخابات تلاش ملی مطبوعات ،

یک مشاور خارج از این گفته شد بحث در مورد گسترش میلر نقش.

علاوه بر این که مشاور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خود غالبا به ارمغان آورد تا برای ستایش سابق استراتژیست استیو Bannon است که با اعتبار کمک به تهمت برنده میشیگان و دیگر حیاتی ایالات غرب میانه در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Bannon از کاخ سفید نزدیک به سه سال پیش اما Bannon باقی مانده است وفادار.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *