Trumps می گوید: برخی از اجتماعی فاصله به ماندن به عنوان مقامات گزینه های آماده برای شروع بازگشایی ملت

کاخ سفید coronavirus نیروی کار ارائه خواهد شد توصیه به رئیس جمهور تهمت در طول تعطیلات آخر هفته به آغاز لغو محدودیت شهرستان شهرستان و بازگشایی اقتصاد است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد در طول پنج شنبه در نشست خبری به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار عمومی برای عمل اجتماعی فاصله حتی به عنوان مهمترین و سخت گیرانه محدودیت برداشته شد.

روز دوشنبه کاخ سفید است که با توجه به اعلام برنامه های خود را برای آنچه در پی آن “15 روز به سرعت گسترش” استراتژی که خواست امریکا برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر توقف سفر غیر ضروری و برای شستن دست به طور منظم.

“من می خواهم این دستورالعمل برای رفتن حتی زمانی که ما در حال باز و به طور کامل عملیاتی” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “بسیاری از دستورالعمل های مانند تکان دادن دست … شاید مردم نمی خواهید به از دست دادن ندارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است او بی حوصلگی با اقدامات اضطراری که دیدم یک رکورد جهش در نرخ بیکاری و خطر انداخت این کشور به رکود اقتصادی است. مقامات شده اند تکاپوی این هفته را به طرح خود را عملی.

کاخ سفید در حال طراحی یک برنامه است که می بینید محدودیت باقی می ماند و در زندگی روزانه در نقطه داغ شهرستانهای همراه با تست و تماس با ردیابی. شهرستانهای با کمتر از موارد را ببینید محدودیت های کمتری.

پنس گفت: این امر می تواند شواهد محور رویکرد است.

“ما می تواند ارائه به رئیس جمهور این آخر هفته یک طیف وسیعی از توصیه ها و هدایت اضافی برای رفتن به جلو,” او گفت:.

پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx گفت: “این روز های اولیه, اما آنچه که ما در حال تلاش برای انجام این کار است به استفاده از یک لیزر-رویکرد متمرکز به جای یک generic افقی رویکرد است.”

اما او گفت: تجربه مقابله با HIV/ایدز در کشورهای جنوب صحرای آفریقا نشان داد که ممکن بود به دقت پر خطر و کم خطر در مناطق پایین به مختصات GPS از فردی درمانگاه. ردیابی coronavirus او گفت: کول می تواند در سیستم های موجود برای نظارت بر علائم شبه آنفولانزا.

“رئیس جمهور روشن ساخته است که او می خواهد برای باز کردن این کشور تا” پنس گفت. “اما ما در حال رفتن به انجام این کار مسئولانه و به عنوان رئیس جمهور گفت: امروز فرمانداران ما را انجام دهد که بر اساس داده ها.”

مخاطرات نمی تواند بالاتر به عنوان ایالات متحده در روز پنج شنبه پیشی گرفت و چین به عنوان کشور با بیشترین تعداد گزارش coronavirus موارد است.

آن را هنوز هم خواهد بود تا به بازی بخشی خود را در درک خطرات و جلوگیری از انتقال ویروس از یک نقطه به یک منطقه جدید.

“بخشی از این خواهد بود که بسیار مسئول رفتار بین شهرستانهای,” او گفت:. “و من فکر می کنم مردم آمریکا که می تواند درک و درک خواهد کرد که در آن ویروس است که چرا ما باید این تست داده و جایی که از آن نمی باشد و اطمینان حاصل شود آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.”

نهایی مسئولیت نهفته است با متحده و طرح های جدید و هدفمند فاز مشخص شد در نامه ای به فرمانداران.

“این ترکیب قوی نظارت تست که به ما اجازه می دهد برای نظارت بر گسترش ویروس در سراسر کشور” نوشت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “تحت این اطلاعات محور معیارهای ما نشان می دهد دستورالعمل های طبقه بندی استان ها به عنوان در معرض خطر متوسط خطر و یا کم خطر است.”

آن را به عنوان در ایالات متحده مرگ و میر بیش از رسیده 1,170 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که نظارت موارد در سراسر جهان است.

حدود نیمی از این کشور شده است تحت اقامت در خانه سفارشات به عنوان فرمانداران و مسئولان شهرستان سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

عظمت تاثیر اقتصادی روشن شد در جدید بیکاری اعداد. تعداد پرونده تعداد مدعیان بیکاری رسید به 3.28 میلیون, با توجه به وزارت کار از 282,000 یک هفته زودتر و قبل از بدترین بحران رسید.

حتی پس از, بازار دوباره افزایش یافت به $2 تریلیون امداد اورژانس قبض نقل مکان کرد و نزدیک بودن به قانون امضا شده. S&P 500 افزایش 6.2% آوردن آن سه روز تجمع به 17.6%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>