مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه را متهم به چین از گزارشدهی نادرست در coronavirus موارد

بمبئی, آوریل 2 ایالات متحده آمریکا جمهوری خواهان در کنگره را متهم کرد چین از گزارش تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus. جمهوری خواهان به استناد یک بلومبرگ گزارش که به نقل از ما هوش, Agence France Presse گزارش شده است.

با توجه به بلومبرگ گزارش چین داده شد عمدا ناقص در حالی که برخی از کارشناسان همچنین ادعا کرد که آن را به صورت جعلی. چین علنا گزارش 82,361 مورد تأیید و 3,316 مرگ و میر ناشی از شنبه, با توجه به یک نورد ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

که در مقایسه با 2,06,207 موارد و 4,542 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا کشور با بزرگترین گزارش شیوع.

‘نه یک شریک قابل اعتماد’

حزب جمهوری خواه و سناتور بن Sasse حمله پکن اعداد به عنوان “زباله تبلیغات”. “با این ادعا که ایالات متحده بیشتر coronavirus مرگ و میر ناشی از چین false” Sasse گفت: در بیانیه ذکر شده در خبرگزاری فرانسه گزارش.

“بدون اظهار نظر در هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده این بسیار دردناکی آشکار است: حزب کمونیست چین است دروغ است دروغ می گوید و ادامه خواهد داد به دروغ در مورد کوروناویروس برای محافظت از این رژیم است.”

در پاسخ به بلومبرگ‘s گزارش مایکل McCaul بالا جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس گفت: چین است “نه یک شریک قابل اعتماد” در مبارزه با Covid-19.

“آنها به دروغ جهان در مورد انسان به انسان انتقال ویروس خاموش پزشکان و روزنامه نگاران که سعی به گزارش حقیقت و در حال حاضر ظاهرا پنهان کردن دقیق تعداد افرادی که تحت تاثیر این بیماری” McCaul گفت.

او و دیگر نمایندگان مجلس باید به نام وزارت امور خارجه برای راه اندازی یک بررسی به آنچه که او به نام چین “پوشش” از همه گیر AFP گزارش اضافه شده است.

روز سه شنبه دکتر دبورا Birx عضو مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: جامعه پزشکی را دیدم در چین شیوع به عنوان “جدی اما کوچکتر از هر کسی انتظار می رود به دلیل من فکر می کنم احتمالا ما گم شد مقدار قابل توجهی از داده ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im