مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت بیش از ایران نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش حتی به عنوان همه گیر بدتر

رئیس جمهور تهمت توانایی خواندن سیاستمداران حزب جمهوری خواه نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش حتی به عنوان coronavirus بحران تشدید و انتقاد از دولت خود را از دست داده و همه گیر فوران در میان دموکرات ها در واشنگتن و صاحب نظران.

آخرین جمهوریخواه به اجرا گرفتار از رئیس جمهور تشکر. توماس Massie از کنتاکی که فشرده برای ثبت خانه رای در coronavirus اورژانس هزینه های بسته بندی در یک حرکت است که فرستاده قانونگذاران خزیدن به سی برای اطمینان از این قانون به تصویب رسید. اعضای هر دو طرف به خشم آمده بودند اما هیچ کدام بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن که به نام Massie “سوم رای grandstander وجود دارد” و خواست اوباما در کنگره به “پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!”

Massie نیست اولین جمهوری برای اجرا به این مشکل است. جف جلسات زد دوم در دور اول انتخابات در آلاباما توافق اولیه برای اصلاح قدیمی خود را بسازید. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم عصبانی است که جلسات recused خود را از روسیه تحقیقات به عنوان دادستان کل تایید اولیه او حریف تامی Tuberville که اول به پایان رسید. جلسات و Tuberville روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در یک رواناب اما رقابت در این مسابقه نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت در درون حزب — آخرین زمان جلسات زد برای این صندلی او unopposed در انتخابات عمومی و برنده 97.5 درصد از آرا.

تشکر. جاستین Jalbi میشیگان مکرر تهمت منتقد اما او را شکست اکثر قاطعانه با رئیس جمهور با حمایت از استیضاح حتی قبل از اوکراین رسوایی پس از مشاوره ويژه رابرت مولر منتشر شد گزارش خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با تماس با کنگره یک “بازنده” و “سبک وزن است.” Jalbi از چپ حزب جمهوری خواه و در حال اجرا است برای انتخاب مجدد به عنوان مستقل.

یک روز انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن جیر کمک کرد و منجر به شکست Rep. مارک سانفورد کارولینای جنوبی, جمهوری خواه که قبلا به عنوان دولت فرماندار. “مارک سنفورد شده است بسیار سودمند برای من در مبارزات انتخاباتی به ماگا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که حمایت اصلی خود را رقیب کتی Arrington, که موفق به کسب نامزدی — هر چند او در ادامه به از دست دادن در ماه نوامبر. سنفورد زد کوتاه مدت مبارزات انتخاباتی برای سال 2020 جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری حذف کردن قبل از اولین رای بودند و حتی بازیگران.

دو نفر دیگر برجسته جمهوری خواهان که زد در برابر تهمت نیز پس از کاهش یافته است. پیشین نوشته. جو والش دریافت تنها 1.1 درصد از آرا در آیووا قفقاز. سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. ویلیام جوش در زمان 1.3 درصد و موفق به شکستن 10 درصد در برابر تهمت در نیوهمپشایر.

هنگامی که مقاومت با استقرار جمهوری خواه تهمت را مهر و موم از تصویب تبدیل شده است مهم در حزب. نامزد او تایید شده در سال 2018 دورۀ مقدماتی را به خوبی. Intraparty منتقدان مانند بهداشت ، پوسته پوسته شدن جف از آریزونا و سناتور. Bob Corker از تنسی به پایان رسید تا بسته بندی کیسه های خود را و ترک واشنگتن است. رئیس جمهور تصویب امتیاز در میان جمهوری خواهان در آخرین نظرسنجی گالوپ می ایستد در 92 درصد است.

“Massie بود محافظت در برابر کلمه گرفتن که او دقیقا نمی قویترین حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن در کنگره گفت:” کنتاکی-بر اساس استراتژیست جمهوریخواه اسکات جنینگز. “مغلوب ساختن پیشی جستن ramped این مشکل تا به Defcon 1.”

کنگره آن را می بیند متفاوت است. “من فکر می کنم من تقویت رئیس جمهور دست با نانسی پلوسی” Massie گفت: واشنگتن آزما. “او نمی تواند اجرا شود و جداول با هیچ کس در کنگره است.” Massie استدلال کرد که وقتی پلوسی هل یک چهارم coronavirus هزینه قبض او باید به فکر می کنم در مورد نیاز برای رسیدن به حد نصاب در وسط یک بیماری همه گیر.

“همه چیز من نیست این تاخیر توسط یک دقیقه است. [تهمت] خود امضای لایحه در زمان” Massie گفت. “آنچه من بود و من مجبور کنگره برای رسیدن به محل کار من آنها را مجبور به پیروی از قانون اساسی است.”

“حقیقت این است که کنگره Massie است یک نامزد که متولد خارج از مردمی جنبش حزب چای درست مثل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: نیکلاس Everhart, یک ایران استراتژیست که توصیه Massie. “آنها زد و هر دو موفق به این دلیل که آنها با تغذیه واشنگتن در حال شکسته شدن در راه خدمت نخبگان به جای سخت کار افرادی که این کشور بزرگ … این طراوت را قادر به کار برای کسی که نمی کند نیاز به یک نظرسنجی به دانستن آنچه که آنها بر این باورند.”

اما از آن آسان است برای یک جمهوری خواه به تهمت هدف به خصوص در مسئله مسلط سرفصل. خواه یهودی ائتلاف در حال حاضر تایید شده Massie اولیه چلنجر. “وقتی که تهمت می گوید ‘پرش’ مردم تمایل به می گویند, ‘چگونه بالا؟'” جنینگز مشاهده شده است.

“این جایی است که Massie اشتباه محاسبه,” جنینگز اضافه شده است. “او بدست دور با زور زدن مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل دیگر. اما در این مورد سیاست خیلی متفاوت است. این است که برخی از اداره پست تغییر نام. این بزرگترین مسئله برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.”

Massie اشاره می کند که تهمت توییتی با عصبانیت در مورد آزادی انجمن در طول Obamacare به مبارزه و شرکت در کنگره علامت مراتع — یکی از جمهوری خواهان شده است که tweetstorm — به کاخ سفید رئیس ستاد. هنوز هم او است نه غیر واقعی.

“برای افرادی که گفت: من این را برای استفاده سیاسی این هزینه ممکن است من انتخاب مجدد,” Massie گفت. “من آن را به هر حال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de