مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به ‘باز’ کشور می آید به چشم

تیاو خطوط جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای کاهش محدودیت های همه گیر در محل در سراسر کشور به نمایش در آمد پنج شنبه شب.

Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت که این طرح به کار county شهرستان برای پیگیری این ویروس و جلوگیری از گسترش آن یک استراتژی است که اجازه می دهد برای زندگی و کسب و کار برای بازگشت بیشتر به حالت عادی در برخی از مناطق.

“این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد چگونه به انجام نظارت چگونه به انجام تماس ردیابی و چگونه به انجام هر یک از این موارد مطمئن شوید که شما که جلوگیری از گسترش” Birx گفت: در آخرین دقیقه از کاخ سفید در نشست خبری.

او گفت که این استراتژی خواهد بود “لیزر متمرکز با نزدیک شدن به جای یک generic افقی رویکرد” برای کل کشور ساخته شده است با استفاده از داده های گرفته شده از آزمایش های گسترده. Birx ایالات متحده جهانی ایدز گوید که این امر می تواند همان استراتژی است که مقامات بهداشت عمومی استفاده برای مقابله با ایدز در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که coronavirus نیروی کار خواهد نقد و بررسی قرار داده و در حال حاضر با طیف وسیعی از گزینه برای به روز رسانی هدایت این آخر هفته. “اما ما در حال رفتن به انجام این کار مسئولانه…ما که بر اساس داده های” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او می خواهد به کسب و کار و بازگشت به حالت عادی و افراد شاغل در شغل خود را هر چه زودتر به جای بعد. پیشنهاد خود را که این کشور می تواند “باز” عید پاک است نگران مقامات بهداشت عمومی و برخی از متحدان.

“مردم نمی خواهند به او گفت:” پنج شنبه. “من می گویند آن را دوباره و دوباره.”

در واقع اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان حداقل, آیا می خواهید اقتصاد تعطیل. بیش از 80 درصد از رای دهندگان می گویند که آمریکایی ها باید ادامه یابد اجتماعی فاصله زمانی مورد نیاز حتی اگر این به معنی ادامه داد: آسیب به اقتصاد با توجه به رای گیری منتشر شد پنج شنبه صبح مشورت کنید.

و انتخاب است نه مغلوب ساختن پیشی جستن را. دولت فرمانداران و نه دولت فدرال دستور داده اند که میلیون ها نفر از مردم به پناهگاه در محل و میلیون ها نفر از کسب و کار ، فعلی کاخ سفید هدایت است به مراتب کمتر محدود از اقدامات صورت گرفته در نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز. آن را صرفا توصیه به اجتناب از گروه های بزرگ ماندن در منزل و زمانی که احساس بد و به همین ترتیب غیر سرزده اقدامات است.

در نیویورک مورد دقیقترین اقدامات به احتمال زیاد موجه برای کوتاه مدت. این حساب برای بیش از نیمی از موارد و بیش از نیمی از موارد جدید در این کشور Birx اشاره کرد. در روزهای اخیر دولت فدرال است سخت تر از توصیه محدودیت برای نیویورک به جای شل شدن آنها گفت که هر کسی که سفر از شهرستان باید خود جدا برای 14 روز.

Birx اشاره کرد هر چند که در مناطق دیگر باید چند مورد حتی اگر آنها در حال حاضر در حال آزمایش نشان می دهد که آنها را با همان شیب دار شیب صعودی منحنی از مواردی که به نیویورک می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فرمانداران پنج شنبه که دولت فدرال در حال کار بر روی جدید هدایت خواهد کرد که طبقه بندی کشورها به عنوان در معرض خطر متوسط خطر و یا کم خطر است.

Birx گفت که شهرستان Wayne, میشیگان — دیترویت منطقه — و طبخ County, ایلینوی — شیکاگو — نگرانی خاص هستند در حال حاضر.

استراتژی تهاجمی تست, تماس, ردیابی و quarantining در معرض مردم نشان داده است برخی از موفقیت در کشورهای دیگر. در چین هر چند که در آن تجارت این است که به آرامی از سرگیری در امتداد خطوط از چه تهمت می گوید او امیدوار است برای دولت گرفته شده در این مرحله اضافه شده در ووهان بدترین آمار شهرستان ارسال و حتی مشکوک coronavirus موارد به موقت بیمارستان ها و مراکز قرنطینه آنها را جدا از خانواده خود را.

این یک رویکرد مورد علاقه یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا سنا متحدان دیابت تام پنبه از آرکانزاس جمهوری خواه که لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه ژانویه برای محدودیت در پروازهای چین است.

“ما نیاز به محلی پرسنل آموزش دیده و آماده برای انجام گسترده تماس با ردیابی برای کسانی که تست مثبت” پنبه گفت: در یک طبقه سخنرانی روز شنبه ترسیم توصیه های خود را برای گام های بعدی در مقابله با این بیماری همه گیر. “ما باید به توسعه روش برای سخت قرنطينه از کسانی که تست مثبت یا کسانی که بوده است در معرض ویروس-با تحمل صفر برای شکستن قرنطینه و به خطر انداختن شهروندان ما.”

دموکرات الیزابت وارن هم روز پنجشنبه گفت که این کشور نیاز به به طور چشمگیری مقیاس آن تست توانایی به منظور انجام این نوع از ردیابی جداسازی و quarantining که کره جنوبی می کند بدون خاموش کردن آن کل اقتصاد است.

حتی اگر که اتفاق می افتد به دولت فدرال دستورالعمل برای اجتناب از بیماری و برخی از جنبه های “اجتماعی, فاصله,” باقی خواهد ماند در محل تهمت اذعان پنج شنبه.

“شاید مردم نمی خواهید به از دست دادن دیگر,” او گفت:.

شیوه های آن می تواند در خدمت ایالات متحده و در نه چندان دور آینده. دولت بالا بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci پنج شنبه هشدار داد که coronavirus بیماری ممکن است فصلی و می تواند یک گشت در پاییز و آخرین نیز به اوایل بهار 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im