مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت خواهد صدمه دیده ایجاد شغل: ما در اتاق بازرگانی

حتی به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا محدود است که ورود غیر کارگران مهاجر به کشور, اتاق بازرگانی ایالات متحده گفته است که این حرکت را رشد.

ما اتاق بازرگانی و مدیر عامل شرکت Thomas J. Donohue در بیانیه ای گفت: “امروز اعلام شدید و فراگیر تلاش برای محدود کردن مهاجرت قانونی. قرار دادن یک ‘نه خوش آمدید’ ثبت نام برای مهندسین و مدیران آن کارشناسان و پزشکان و پرستاران و کارگران دیگر نمی خواهد کمک به کشور ما آن را نگه دارید و ما را به عقب. محدود تغییرات به کشور ما مهاجرت به سیستم را فشار سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی در خارج از کشور رشد آهسته و کاهش ایجاد شغل است.” اتاق بازرگانی ایالات متحده نشان دهنده شرکت از تمام اندازه ها در سراسر هر بخش.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در تاریخ 22 آوریل گفت که بدون مداخله آمریکا چهره یک برنامه به طور بالقوه طولانی بهبود اقتصادی مداوم با نرخ بیکاری بالا اگر کار عرضه خودرو کارگر تقاضا است. پژوهش در زمینه بیکاری ادعا می کند که در هفته گذشته شماره 1.5 میلیون.

“ما در حال مبارزه برای سرمایه گذاری بیشتر و رشد بیشتر در امریکا به خاطر این بدان معناست که بیشتر مشاغل و امروز که مبارزه را در یک سطح جدید از ضرورت. اتاق بازرگانی ایالات متحده گفت که این حمایت به صورت منطقی سیستم مهاجرت است که مطابق با نیازهای اقتصاد ایالات متحده و منعکس کننده ارزش های آن. “امروز اعلام خدمت می کند نه از آن منافع است. ما مجلسی را ادامه خواهد داد به شدت مدافع برای مهاجرت یک سیستم است که در خدمت منافع همه آمریکایی ها ،

منتشر شده در


23 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *