مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه هوش توجیهی کتاب بارها و بارها هشدار داد coronavirus

رئیس جمهور تهمت بود بارها و بارها هشدار در مورد خطر coronavirus را روزانه هوش توجیهی کتاب در ژانویه و فوریه.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی منتقل و تهدید بیش از ده بار در رئیس جمهور روزانه مختصر طبقه بندی شده گزارش داده شده است که هر روز صبح به رئیس جمهور و تعدادی از مقامات سطح در جدی ترین تهدیدات امنیتی با توجه به واشنگتن پست.

این جلسه کتاب ردیابی این ویروس را گسترش در سراسر جهان است اظهار داشت چین را پوشش تا این بیماری را توانايی انتقال و مرگ و میر و هشدار داد, سیاسی و اقتصادی. هشدار در آمد و به عنوان برگ برنده عنوان ویروس و دولت او موفق به برنامه ریزی برای مقیاس تهدید.

مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مواد طبقه بندی شده گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب پرش خواندن رئیس جمهور روزانه مختصر و نشان داده بی حوصلگی هنگامی که دریافت خوراکی جلسه.

سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley رد تهمت بود آهسته پاسخ به این ویروس است که به کشته شدن نزدیک به 56,000 مردم در ایالات متحده از دوشنبه بعد از ظهر.

“رئیس جمهور تهمت رز برای مبارزه با این بحران سر در با در نظر گرفتن زود تهاجمی تاریخی اقدام به حفاظت از سلامت و ثروت و رفاه مردم آمریکا” Gidley گفت.

دفتر مدیر اطلاعات ملی است که مسئول جلسه توجیهی روزانه گفت: در پاسخ به سوال در مورد تکرار اشاره از coronavirus: “جزئیات این درست نیست.” رسمی نداد بیشتر است.

اما مقامات ایالات متحده گفت: جلسه توجیهی روزانه شامل جامع مقالات در شیوع و قطعات کوچکتر از اطلاعات به معنای حفظ تهمت و مقامات دولت به روز شده در دوره بیماری.

یک مقام رسمی گفت: این ویروس بود که ذکر شد در این جلسه کتاب بیشتر با اواسط تا اواخر ژانویه یا به عنوان اصلی مقاله و یا در “اجرایی به روز رسانی.” مغلوب ساختن پیشی جستن را اولین گام در مبارزه با سرایت آمد و در اواخر ژانویه زمانی که او قطع سفر بین ایالات متحده و چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس عنوان ویروس اصرار در اواخر فوریه که تعداد موارد خواهد بود “نزدیک به صفر” در “چند روز.” دولت او منتظر تا اواسط ماه مارس شروع به قرار دادن سفارشات عمده از تجهیزات حفاظت فردی با توجه به آسوشیتد پرسکه بررسی قراردادهای فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de