رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا ساخته شده یک فضیلت نیست با پوشیدن ماسک روز دوشنبه ارسال شده یک عکس از خود و ورزشی یکی.

تماس خود را وطن پرست برای پوشیدن یک ماسک مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ما از ایالات متحده در تلاش های ما برای شکست نامرئی چین ویروس و بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله است.”

“وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!,” او اضافه شده است.

این می آید سه ماه پس از ما مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) خواسته مردم را به پوشیدن ماسک ،

مغلوب ساختن پیشی جستن محوری به دور از موضع قبلی خود از پوشیدن صورت پوشش در به نظر می رسد شده اند در درجه اول انگیزه سقوط نظرسنجی شماره یک منبع نزدیک به رئیس جمهور با سی ان ان گفت.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک به عنوان شهروندان آمریکایی نا امید شدند با نگرش او نسبت به شیوع بیماری های, با توجه به رسمی که با حضور در آن جلسه به گزارش هندوستان تایمز.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن در حال پوشیده, ماسک, در حالی که تور یک کارخانه فورد است. اما او اجازه نداد خبرنگاران رسانه ها برای پوشش سفر خود گفت: “نمی خواهم به مطبوعات از لذت دیدن آن را” یک Wion گزارش خبری ادعا کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de