رئیس جمهور تهمت بود نه ناراحت دادستان کل ویلیام بر محکوم کردن توییت خود, با توجه به کاخ سفید.

“رئیس جمهور نبود ناراحت نظرات و او حق دارد مثل هر شهروند آمریکایی به طور علنی خود را ارائه نظرات” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “رئیس جمهور دارای ایمان کامل و اعتماد به نفس در دادستان کل Barr به انجام کار خود و رعایت قانون است.”

Barr گفت: در روز قبل از آن که مغلوب ساختن پیشی جستن را ثابت عمومی تفسیر در وزارت دادگستری باعث می شود “این غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و ادعا کرد که کار خود را باقی خواهد ماند مستقل از رئیس جمهور سیاسی خواسته.

“من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. … من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به رهبری من” Barr گفت: ABC News.

Barr قولنج در مورد تهمت به دنبال رئیس جمهور انتقاد دادستان اولیه برای هفت به نه ماه از صدور توصیه برای دیرین خود را متحد راجر سنگ که به اعدام محکوم شد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد توییت خود که به نام هدایت یک “سقط جنین از عدالت” دخالت شد در این مورد. بار نیز ادعا کرد که این تصمیم به مقیاس سنگ محکومیت توصیه شده بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان هدایت. چهار دادستان که ساخته شده اولیه توصیه کاهش یافته و از این مورد پس از وزارت دادگستری دخالت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im