مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار می دهد که از صندوق قطع بودن گرایش به سمت چین

ایالات متحده (US) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفته است که سازمان جهانی بهداشت (WHO) است که با گرایش به سمت چین و او را به قطع کمک های مالی خود را اگر سازمان غیر دولتی بین المللی همچنان به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگاران رسانه ها که او خانههای گلی خالی به “برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی” بودجه ای که سازمان ملل متحد بدن که بزرگترین منبع مالی ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال با انتقاد دیگر سازمان های چند جانبه برای پناه دادن به تعصبات گفت: به رسانه ها: “ما در حال رفتن را نگه دارید در صرف پول به چه کسی است.”

اما او نه شفافی در مورد چقدر درصد از کل کمک مالی او در حال برنامه ریزی برای کاهش. هنگامی که خبرنگاران از او پرسید که او پس از اظهار نظر گفت: “من ادعا نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام دهد… ما در پایان دادن به کمک های مالی.”

با توجه به ناروا این است که بسیار مغرضانه نسبت به چین و که درست نیست.

نظرات خود را ساخته شده بر روی یک بیانیه های قبلی در توییتر که در آن او را متهم کرد که از بودن “بسیار چین-محور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید چرا که داده بود “چنین معیوب توصیه” گزارش با اشاره به سازمان ملل متحد بدن پیشنهاد به ممنوعیت پرواز از چین زمانی که این ویروس در حال رشد بود شایع در کشور است.

“خوشبختانه من رد توصیه های خود را بر حفظ مرزهای ما باز به چین در اوایل ناروا” نوشت: اشاره به تصمیم خود برای ممنوعیت سفر از کشور است.

چین کشیده شده است انتقاد شدید از جمهوریخواهان که کروناویروس یک “چینی virus.”

آنها متهم چین از گزارشدهی نادرست و پنهان کردن جاذبه ویروس مرگبار از جهان بود که آن را مرکز آن است.

با این حال رئیس جمهور ایالات متحده نیز به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار نمی گرفتن انشعابات این ویروس به طور جدی تشبیه به آنفلوآنزای معمولی و گفت: تحت کنترل در ایالات متحده قبل و بعد از پذیرش آن است که یک ملی اضطراری است.

آمریکا در تلاش برای مهار این ویروس در میان یک افزایش شدید در تعداد زیادی از موارد است که در حال حاضر پیشی گرفته 4,00,000 با بیش از 12 ، 000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de