مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus پیشگیری ممکن است بدتر از اثرات بیماری

رئیس جمهور تهمت و گفت: آسیب های ناشی از تمدید تعطیلی فعالیت های اقتصادی باید اثبات نمی مخرب تر از coronavirus.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه شب. هنگامی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود 15-بعد راهنمایی دوره گذشت کاخ سفید “را یک تصمیم که به عنوان راه ما می خواهم برای رفتن!” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

[اینجا را کلیک کنید برای تکمیل coronavirus پوشش]

کاخ سفید خواسته های عمومی در هفته گذشته به خود قرنطینه در یک کمپین که به توصیه “15 روز به سرعت گسترش” از رمان coronavirus بسیار انتقال بیماری است. اندازه گیری به پایان رسیده حدود 31 مارس است.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار اعضای Drs. Anthony Fauci و دبورا Birx و جراح عمومی جروم Adams سخن گفته اند روزانه در کاخ سفید coronavirus جلسات و تلویزیون کابلی در مورد خطر عفونت و نیاز به آمریکایی ها برای منزوی کردن.

اما اقتصاد در چه وضعیتی وخیم به وال استریت ژورنال هیئت تحریریه شرح داده شده در هفته گذشته به عنوان “نورد اقتصادی فاجعه” با هزینه به افراد و کسب و کار در حال رشد “توسط ساعت.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نشانه خود را به فکر کردن در مورد چگونه این اقدامات را حل و فصل. “ما ایده خوبی از آنچه ما در حال انجام” در پایان از 15 روز. “شما می دانید که وجود دارد خواهد بود یک نقطه که در آن ما می گویند:” ما در کسب و کار برویم.'”

به عنوان اوایل به عنوان سه روز پس از اعلام 15 روزه طرح در مارس 16, رئیس جمهور شد و در حال حاضر بحث در مورد چشم انداز از مردم رفتن به محل کار با توجه به خبری بلومبرگ.

ظاهر می شود در فاکس نیوز روز یکشنبه دیابت لیندزی گراهام تهمت متحد تخمین زده است که این ویروس تا به حال تعطیل نزدیک به سه چهارم از اقتصاد خروج میلیون ها “عملا” بیکار.

سناتور. ریک اسکات به نام برای 30 روز coronavirus طرح بازیابی “به آمریکا به حالت عادی بازگشت” در پی بیماری همه گیر. “آمریکایی ها می ترسند به دلیل عدم اطمینان Coronavirus به ارمغان آورده است” Scott نوشت. “کسب و کارهای کوچک در حال بسته شدن احساس مردم جدا شده و هیچ پایانی در چشم,” او اضافه شده است. به نام او برای همان روز تست تمام داخلی و بین المللی مسافرت هوایی تعطیل شود و یک مهلت قانونی برای تمام تعهدات مالی از جمله اجاره کارت اعتباری پرداخت وام مسکن و آب و برق.

مقامات بهداشتی باید به شدت حمایت برای یک دوره طولانی مدت از انزوا و هنوز معلوم نیست که آیا ایالات متحده می خواهد در یک موقعیت برای استراحت آن اقدامات آوریل 1.

روز دوشنبه ایالات متحده شمارش بیش از 35,200 تایید coronavirus موارد و 473 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>