مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار چین از عواقب اگر آن را “آگاهانه مسئول’ به صورت Covid-19 همه گیر

ما. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه هشدار داد که وجود خواهد داشت عواقب چین اگر آن را “آگاهانه مسئول” برای Covid-19 گیر با توجه به گزارش های رسانه ها.

روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رئیس جمهور تهمت گفته بود که این ویروس می تواند متوقف شده است در چین و کل جهان است “درد و رنج” از آنجا که آن را شامل.

“این می تواند متوقف شده است در چین قبل از آن آغاز شده و از آن نبود و کل جهان رنج می برد به دلیل آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به به نقل از ایسنا.

وقتی پرسیده شد که در مورد افکار خود را در “عواقب” برای چین گفت که باید وجود داشته باشد عواقب چین اگر آن را “آگاهانه مسئول” برای گسترش این ویروس.

رئیس جمهور و مشاوران باید به طور مداوم با انتقاد از عدم شفافیت از چین درباره شیوع کروناویروس آغاز شد که در ووهان. چین هفته گذشته نیز تحمیل چندین محدودیت در پژوهش و انتشار ردیابی منشاء ویروس.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق ما بودجه برای سازمان بهداشت جهانی آن را متهم بودن “چین-محور.” او همچنین اذعان کرد یک فاکس نیوز گزارش ادعا که coronavirus ممکن است به طور تصادفی به بیرون درز توسط یک کارآموز در ووهان موسسه ویروس شناسی در چین است. تهمت بود نه تایید و یا تکذیب این گزارش و گفته بود که مقامات ایالات متحده بودند انجام یک معاینه کامل از این “وضعیت وحشتناک رخ داده است که” با توجه به گزارش های رسانه ها.

بیش از 2.4 میلیون تایید موارد Covid-19 گزارش شده است در سراسر جهان با مرگ و میر بیش از 1.6 لاخ با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de