رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که او خواهد شد در نظر گرفتن “عمده” مراحل اماده کردن اقتصاد در برابر تاثیر گسترش شیوع کروناویروس و به بحث حقوق و دستمزد مالیات برش با کنگره جمهوری خواهان در روز سه شنبه.

“بحث ممکن است مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش یا تسکین قابل توجهی کمک بسیار قابل توجهی در تسکین این شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. او از ارائه جزئیات اما به گفته یک کنفرانس خبری برگزار خواهد شد در روز سه شنبه.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت به مشورت با کنگره در ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران یک ایده است که دموکرات ها در حال حاضر در تلاش بوده اند به پیشبرد.

از پا تا پاسخ به کروناویروس در آمد که تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده آمار 605 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. سه اضافی مرگ و میر در ایالت واشنگتن به گفته مقامات محلی به ارمغان آورد و در مجموع در سراسر کشور به 25. اوایل روز دوشنبه جانز هاپکینز گفته است که در سراسر جهان وجود دارد 113,584 موارد با 3,996 مرگ و میر اکثریت در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت آمد و به عنوان بازارهای سهام سقوط و مقامات بهداشت خواست برخی از مردم برای جلوگیری از کروز کشتی مسافرت هوایی و مجامع عمومی. دولت برنامه ریزی شده بود به اجتماع افراد یک تیم در چند روز آینده با مدیران بانکی در بیمارستان و بیمه صنایع.

در حالی که در سراسر-هیئت مدیره مالیات حقوق و دستمزد قطع شده است مورد بحث بالا, کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow و دیگران را حمایت خاص اعتبار مالیاتی وام و یا یارانه های مستقیم به برخی صنایع یا آمار مناطق. حقوق و دستمزد کاهش مالیات می تواند تشویق هزینه های مصرف کننده و کمک به خانواده هایی که ممکن است در غیر این صورت مبارزه به اجاره و پرداخت وام مسکن در زمان و یا پرداخت صورتحساب های پزشکی اگر اعضای خانواده’ ساعت کار کاهش می یابد در طول شیوع کروناویروس.

جلوگیری از عفونت

در فلوریدا مقامات بهداشتی دولت گفت: همه از بازگشت از چین, ایران, کره جنوبی و ایتالیا باید جدا برای 14 روز در حالی که مسافران از کشورهای دیگر تحت تاثیر شیوع بیماری باید نظارت های بهداشتی خود را.

سی و چهار ایالت آمریکا و منطقه کلمبیا را گزارش کرده اند به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) عفونت های تنفسی بیماری COVID-19 است که می تواند منجر به ذات الریه. لوئیزیانا به حال اول فرض coronavirus مورد فرماندار جان ادم ادواردز اعلام کرد در روز دوشنبه.

به عنوان نگرانی بیش از این ویروس عمیقتر موج فروش در زمان بیش از وال استریت. داو سقوط یک رکورد 2000 امتیاز زمانی که تجارت افتتاح شد و S&P 500 ارسال شده بزرگترین واحد-روز درصد افت از ماه دسامبر سال 2008 اعماق بحران مالی است. نزدیک به 25 درصد سقوط قیمت نفت منجر به ترس از بلندی رکود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در اغلب نقاط به بازار سهام به عنوان یک سنج خود را ثبت اقتصادی مورد انتقاد رسانه های خبری سازمان ها پوشش از شیوع کروناویروس در یک صدای جیر جیر و متهم دموکرات hyping وضعیت “بسیار فراتر از آنچه که حقایق در حکم خواهد بود.”

CDC توصیه کالج ها و دانشگاه ها در نظر پرسیدن از دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور برای بازگشت به خانه و لغو یا به تعویق انداختن آینده سفر می کند. چندین دانشگاه ما بودند یا در حال حرکت به آموزش مجازی و یا با توجه به گام و محدود کردن تجمعات در دانشگاه ها.

Anthony Fauci از بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت و سلامت دیگر مقامات می گویند مسن آمریکایی ها به خصوص کسانی که با مزمن نگرانی های پزشکی باید به جلوگیری از بزرگ اجتماعی تجمع کشتی های کروز و هواپیمایی پرواز.

به عنوان رهبران در کنگره آمریکا بررسی پتانسیل برنامه ریزی برای عملیاتی میان coronavirus چهار قانونگذاران جمهوریخواه کنگره — سناتور تد کروز و نمایندگان پل Gosar داگ کالینز و مت Gaetz — اعلام کرد که آنها خود قرنطینه پس از آمدن در تماس با در یک کنفرانس سیاسی محافظه کار با یک شرکت کننده که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. Gaetz سفر با مغلوب ساختن پیشی جستن سرنشین نیروی هوایی در روز دوشنبه.

نماینده جمهوری خواه مارک مراتع مغلوب ساختن پیشی جستن دریافتی رئیس ستاد خواهد خود قرنطینه تا روز چهارشنبه سخنگوی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس است که عنوان این دولت به طور کلی پاسخ به بحران نیز با حضور در این کنفرانس است. کاخ سفید گفت: هیچ نشانه ای یا آمد و در تماس با آلوده کنندگان.

کاخ سفید اواخر روز دوشنبه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت نکرده coronavirus آزمون. قبلا پنس به خبرنگاران گفت که او در تست شده است برای ویروس.

Coronavirus شیوع آن در چین نشات گرفته از اواخر سال گذشته گسترش یافته است به حداقل 105 کشور و سرزمین. ایتالیا که دوم بالاترین مرگ و میر گفت: آن را گسترش به سایر نقاط کشور محدودیت بر جنبش تحمیل شده بر مقدار آن ثروتمند صنعتی شمال در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

سخت ترین ضربه در ایالات متحده شده است یک خانه سالمندان در حومه سیاتل کرکلند و واشنگتن است و با توجه به اجباری اقداماتی مانند ممنوعیت اجتماعات بزرگ اما نه لزوما تحمیل عظیم قرنطينه.

زندگی مرکز مراقبت تسهیلات برای اختصاص بیشتر از 18 تایید coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالت واشنگتن. سه مرگ و میر گزارش شده در روز دوشنبه شد و همه ساکنان سابق مرکز.

شاهزاده بزرگ کشتی کروز

در کالیفرنیا مقامات برنامه ریزی برای offload 2,400 مسافران در روز دوشنبه و سه شنبه از شاهزاده بزرگ کشتی کروز که محروم شد از بازگشت به سان فرانسیسکو هفته گذشته به دلیل شیوع کروناویروس در هیئت مدیره.

بسیاری از مسافران را به قرنطینه در پایگاه های نظامی در ایالات متحده با کسانی که نیاز به توجه فوری پزشکی از رفتن به بیمارستان. خدمه 1,100 خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی, مگر اینکه آنها نیاز به مراقبت حاد کردن کشتی.

کالیفرنیا بیش از 100 موارد تایید شده در حالی که در سواحل شرق موارد در ایالت نیویورک افزایش به 142 تا از 105 روز قبل فرماندار اندرو کومو روز دوشنبه گفت:.

در میان آنها بود ریک پنبه, مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی که کنترل منطقه را در فرودگاه ها و دیگر عمده سفر هاب. پنبه خواهد شد و قرنطینه و کار از خانه کومو گفت.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio خواسته کارفرمایان در, پرجمعیت ترین شهرستان در نظر گرفتن متناوب کارگران زمان شروع به کاهش ازدحام در حمل و نقل عمومی و اجازه می دهد تا بیشتر راه دور که در آن ممکن است. د Blasio گفت: وجود 20 مورد تأیید در این شهرستان از بعد از ظهر دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی