مغلوب ساختن پیشی جستن پرده جدید Covid-19 تست سیاست

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وقفه در برگزاری کاخ سفید coronavirus جلسات تنها به طول انجامید تعطیلات آخر هفته به عنوان او در زمان centrestage در باغ گل رز در روز دوشنبه به ترویج آنچه که او به نام گسترش عمده ای در آزمایش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران شده است با این استدلال که این جلسات برگزار شد و تقریبا هر روز برای بیش از یک ماه آغاز شده بود به او نشان می دهد در نور نامطلوب به خصوص پس از روز شنبه هنگامی که از او خواست که خود را کارشناسان بهداشت که آیا ضد عفونی کننده است که کشتن ویروس در سطوح ممکن است در بیماران استفاده به عنوان یک درمان.

برخی از جمهوری خواهان ترس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است و انتخاب مجدد او چشم انداز بیش از آسیب خوب با ظاهر که اغلب به نوبه خود به harangues در برابر خبرنگاران و تماشا او را تایید تعداد قطره در یک زمان زمانی که آنها باید به دست آوردن بخار.

کاخ سفید اعلام کرد که در صبح روز دوشنبه که روز جلسه لغو شد و تنها به عقب البته ساعت بعد از آن و قرار دادن آن را به عقب بر مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه.

مشاوران گفت: تهمت می خواست به صحبت در مورد جدید کروناویروس تست دستورالعمل به عنوان دولت تلاش می کند برای پر کردن نیاز به درخواست فرمانداران و رهبران کسب و کار به عنوان متحده حرکت به سوی بازگشایی اقتصاد خود را.

مبارزه دموکراتیک در برابر اتهامات که او انجام داده است و نه به اندازه کافی برای گسترش, تست مغلوب ساختن پیشی جستن آورده در مرحله مدیران از عمده فروشان که با داشتن آزمایشات انجام شده بر روی خواص خود را و سر از شرکت هایی که تولید تجهیزات تست.

“ما در ادامه به سرعت در حال گسترش ما ظرفیت و اعتماد به نفس ما به اندازه کافی تست به آغاز بازگشایی و, بازگشایی روند. ما می خواهیم به کشور ما باز شده و تست است برای رفتن به یک مشکل در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ارشد مقامات دولت گفت: دولت فدرال ارسال به اندازه کافی سواب و تجهیزات مربوط به تمام 50 ایالت به خود را پوشش تمام اهداف تست برای ماه مه و ژوئن. این اجازه خواهد داد که غربالگری حداقل 2 درصد از جمعیت, مقامات گفت.

“ما می تواند انجام بسیاری از تست های بیشتر در ماه های مه و ژوئن نسبت به ما انجام داده ایم در مجموع تا به امروز” گفت: یکی از رسمی صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود. حدود 5.4 میلیون آزمایشات انجام شده تا کنون. “امید است که با سقوط ما باید بسیاری از آزمایشات است که ما در حال شنا در آزمون” این مقام گفت.

در فرمان

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران داخل و خارج از کاخ سفید اصرار دارند او را به مقیاس مشارکت خود در coronavirus اخبار جلسات استدلال آن خواهد او را نگاه بیشتر در فرمان ظاهر می شود در کمتر.

مقامات کاخ سفید گفت: جلسات آینده تغییر خواهد کرد بیشتر به سوی اقتصادی بازگشایی.

جمهوری خواهان به طور فزاینده دیدن بازگرداندن رشد اقتصادی از ماه ژوئن به عنوان مهم به بهبود تهمت مجدد چشم انداز انتخابات در ماه نوامبر.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: این جلسات ممکن است یک نگاه جدید و جدید تمرکز می کنند. “اما من نمی خواهد به عنوان خوانده شده که هر چیزی را که گفت: ما آنها را به عنوان منفی است زیرا در واقع ما فکر می کنیم که آنها شده اند بسیار مثبت و مفید را برای رئیس جمهور به صحبت می کنند به مردم آمریکا,” او گفت: در خارج از کاخ سفید است.

این جلسات که اغلب می تواند کشش به دو ساعت باید ویژه کارشناسان بهداشت و درمان به روز رسانی در دولت فدرال تلاش برای مبارزه با شیوع بیماری که به کشته شدن بیش از 56000 نفر در ایالات متحده است.

آنها نیز تبدیل به یک پلت فرم برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مطرح تئوری خود را در coronavirus و بالقوه درمان و یا به حمله سیاسی خود را دشمنان.

در روز پنج شنبه او mused در مورد پتانسیل استفاده از مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک درمان برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. بین المللی کر از پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان و تولید کنندگان از محصولات خواست مردم به نوشیدن یا تزریق مواد ضد عفونی کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im