مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار از راست به سهولت همه گیر محدودیت

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار محافظه کاران به سهولت همه گیر محدودیت زودتر به جای بعد و با بی اعتنایی و یا آتش را در صفحه بهداشت عمومی مشاور.

محافظه کار گروه های حمایت رهبری استفان مور یک همکار در بنیاد میراث واشنگتن آزما نویس لابی برای بازگشایی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در برابر هشدارهای از مقامات بهداشت عمومی که کاهش گسترش coronavirus نیاز به زمان بیشتری است. نمایندگان از حزب چای میهن پرستان, FreedomWorks و آمریکا قانونی شورای بورس خواهد شد درخواست تجدید نظر به کاخ سفید و همچنین فرمانداران با توجه به واشنگتن پست.

در ضمن محافظه کاران به طور فزاینده انتقاد از دولت بالا بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci و coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx. Rep. اندی Biggs آریزونا رئیس محافظه کار خانه آزادی کمیته های پارلمانی توییتی که روز شنبه Fauci و Birx “دیگر باید اوليه صدای در جدول” و این که این کشور به بازگشایی شد بلافاصله برای جلوگیری از یک رکود بزرگ.

حدس و گمان که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اخراج Fauci ramped تا دوشنبه پس از او را بازتوییت کرد یک صدای جیر جیر یکشنبه شب که شامل هشتگ “FireFauci.”

بعد از آن دوشنبه شب هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری که او هیچ برنامه ای برای حذف Fauci از coronavirus نیروی کار. “نه همه مبارک با آنتونی. نه همه با همه. اما من به شما بگویم که ما انجام یک کار را دوست دارد که هیچ کس تا به حال انجام می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او را رد کرد و اهمیت هشتگ گفت: آن را فقط به شخص دیگری نظر خود را.

هشتگ به وجود آمد و پس از Fauci به نظر می رسد در سی ان ان روز شنبه و گفت که زودتر مداخله دولت “می تواند زندگی را نجات داد” یک نظر است که برخی از تفسیر به عنوان یک انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اوایل روز دوشنبه مطبوعات جلسه Fauci به دنبال روشن کردن نظرات خود را گفت: آنها نه به عنوان انتقاد و تهمت گرفته و توصیه های خود را.

“من او شلیک من فکر می کنم او یک پسر فوق العاده,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Fauci.

کاخ سفید خواهد بود رو به جلو قرار دادن جزئیات بیشتر در مورد برنامه ریزی برای کاهش محدودیت های همه گیر به زودی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از جمله در مورد جدید کارگروه بررسی مسائل. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او می خواهم ارائه نام صدها نفر از مدیران کسب و کار به رئیس جمهور به عنوان فرصت برای ارائه مشاوره.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این طرح شامل دستورالعمل برای ایالات و شهرستانها اما تأکید کرد که تصمیم گیری در مورد زمانی که به مقیاس همه گیر مربوط به محدودیت خواهد بود خود را به تنهایی. “اقتدار رئیس جمهور ایالات متحده به این موضوع ما در حال صحبت کردن در مورد کل است,” او گفت:.

در ضمن متحده شروع به کار به سمت هدف همان منطقه ای بر اساس دوشنبه.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, واشنگتن, رژیم صهیونیستی. جی Inslee و اورگان دولتی کیت براون اعلام کرد یک West Coast ائتلاف با هدف همکاری برای بازگشایی متحده’ اقتصاد. فرمانداران را با رهبران محلی برای تنظیم دولت خود را stay-در-خانه سفارشات و برای محافظت از افرادی که در حال حاضر در یک اجتماعی نقطه ضعف مانند مردم در خانه های سالمندان و کسانی که در مناطق فقیر که در آن سخت تر به دور خود از هر یک از دیگر. “COVID-19 را دنبال نمی کند دولت و یا مرزهای ملی. آن را به هر سطح از دولت, کار با هم و یک تصویر کامل از آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین” فرمانداران گفت: در بیانیه مشترک روز شنبه.

فرمانداران در سواحل شرق نیز توافق برای تیم تصمیم می گیرید که چگونه کشورهای خود را’ اقتصاد دوباره باز خواهد شد. این گروه شامل New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا, دلاور و رود آیلند. فرمانداران شش ایالت پیوست در یک تماس را فشار دهید دوشنبه به خود بگویید که ساکنان آنها ایجاد یک کمیته از اقتصاددانان و کارشناسان بهداشت عمومی و همچنین ستاد به آمده تا با بهترین زمان برای بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که نگه داشتن ساکنان خود را سلامت داشته باشید. “خوب دیدن که ما تا به حال مسئولیت بسته شدن دولت من فکر می کنم ما احتمالا باید مسئولیت اصلی برای باز کردن آن,” پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت. ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر جمهوری گفت: بعد از دوشنبه که او را به پیوستن به دیگر شش کشور در بحث.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد کاهش نرخ جدید مرگ و میر گزارش شده از یکشنبه داشتن کاهش یافته است و در روز یکشنبه به 671. کاهش در مرگ و میر همراه با ثبات جدید بستری نرخ نشان می دهد “صاف” کومو گفت. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: بستری شدن در بیمارستان در شهر نیویورک کاهش یافته و از 463 روز جمعه به 383 روز دوشنبه.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در سراسر کشور مستند را گسترش آوریل 11, اما محدودیت های بلند خواهد شد به زودی پس از. کودکستان ها و مدارس و محل های کار را به تدریج بازگشایی با توجه به سیاسیدر حالی که رستوران ها, میله, تئاتر, موزه ها و سالن های کنسرت بسته باقی خواهد ماند فراتر از آوریل 11. دولت اعلام خواهد شد دقیق تر برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس و کسب و کار تا پایان ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im