مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند برای جلوگیری از انتشار کتاب توسط ‘خائن’ جان بولتون

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای جلوگیری سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب از حال منتشر شده است.

فوری موضوع را با این کتاب که شامل ادعاهایی در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین است که آن را ممکن است اطلاعات طبقه بندی شده با توجه به واشنگتن پست.

اتاق که در آن اتفاق افتاده است که تا کنون برنامه ریزی می شود منتشر شده در 17 مارس “به نظر می رسد حاوی مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” با توجه به نامه ماه گذشته از کاخ سفید شورای امنیت ملی سوابق مدیریت بخش به بولتون وکلا.

“همچنین به نظر می رسد که برخی از این اطلاعات طبقه بندی شده است در بالای سطح مخفی” نامه گفت. “تحت قانون فدرال و عدم اطلاع توافق نامه مشتری خود را امضا شده به عنوان یک شرط برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده در این مقاله ممکن است منتشر نمی شود و یا در غیر این صورت فاش بدون حذف این اطلاعات طبقه بندی شده.”

فراتر از طبقه بندی مسائل مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مشاوران این کتاب باید منتشر نمی شود قبل از سال 2020 انتخابات.

و در یک off-the-record ناهار با مجریان خبر در سرب تا دولت خود را از اتحادیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کسانی که در حضور که بولتون یک “خائن” است و کاخ سفید بود “رفتن را امتحان کنید و جلوگیری از انتشار این کتاب است.”

“پس از من ترک او می تواند انجام این کار است. اما نه در کاخ سفید,” او گفت:.

در گزیده ای از این مقاله که به بیرون درز شد در طول استیضاح حماسه بولتون ادعا تهمت امنیتی کمک به اوکراین وابسته به این کشور بررسی خود را رقیب سیاسی, جو بایدن, رکن اصلی در این مورد ساخته شده توسط آمریکا.

ادعا می کند که رئیس جمهور را تکذیب کرد, تضعیف تهمت دفاع تیم ادعا می کنند که یخ از کمک های امنیتی بود و نه مربوط به فشار مبارزات انتخاباتی برای تحقیقات, اما ایران با رهبری مجلس سنا رای دادند نه به شنیدن از اضافی شاهدان و بولتون هرگز شهادت در استیضاح محاکمه با وجود اعلام تمایل به انجام این کار. تهمت بود تبرئه توسط ایران به رهبری سنا در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>