مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی گرامی محافظه کار هدف از انتخاب مدرسه در میان بازگشایی نبرد

رئیس جمهور تهمت می خواهد به بازگشایی مدارس به صورت عادی برای فرد در کلاس درس آموزش در پاییز با وجود همه گیر اما اگر آنها نمی, او نشان داد او مایل به فشار برای گسترش عمده ای در مدرسه انتخاب پاسخ.

“اگر مدارس بازگشایی بودجه باید به والدین برای فرستادن کودک خود را به عمومی و خصوصی منشور مذهبی و یا خانه و مدرسه خود را انتخاب. کلمه کلیدی بودن ‘انتخاب'” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید هفته گذشته است. “اگر مدرسه بسته است و این پول باید به دنبال دانش آموز به طوری که پدر و مادر و خانواده در کنترل خود در تصمیم گیری های خود. بنابراین ما می خواهم به پدر و مادر دانش آموز. به این ترتیب آنها می توانند تصمیم گیری است که بهترین راه حل برای آنها.”

“ما احساس می کنیم که این بسیار مهم است که از کاخ سفید به آدرس … پول برای مدارس و اطمینان حاصل کرد که این پول برای مدارس را قادر می سازد تا دانش آموزان به مدرسه انتخاب بود و در واقع رفتن به یک جسمی باز مدرسه. بنابراین در حال حاضر که بحث دروغ در این لحظه گفت:” کری وزیر Kayleigh McEnany هنگامی که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اولویت های بعدی coronavirus هزینه های بسته.

اصولگرایان و معتقدین به مدت طولانی حمایت برای هر دانش آموز هزینه های زیر را فردی دانش آموزان اجازه می دهد آنها را برای فرار از شکست در مکان عمومی, مدرسه, سیستم های دیگر موسسات موضوع را به والدین انتخاب است. حومه جمهوری خواه رای دهندگان با عمومی قوی, مناطق تر شده اند و تمایلی به حمایت از رای گیری طرح با هدف تامین امنیت این نتیجه.

در عین حال یک سوال باقی می ماند که چه تهمت می تواند در واقع به ترویج بیشتر انتخاب اگر مدرسه محلی ولسوالی سرپیچی از تماس های خود را برای بازگشایی شده است. دولت فدرال تنها مسئول 8.5 درصد از K-12 آموزش و پرورش هزینه در سراسر کشور و به عنوان برگ برنده خود را به اذعان آن است که در درجه اول دولت محلی و موضوع است. “ما یک استراتژی ملی است, اما همانطور که می دانید در نهایت آن را به فرمانداران ایالت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم اکثر فرمانداران بسیاری از فرمانداران می خواهم این مدارس برای باز کردن. من می خواهم برای دیدن مدارس باز, به ویژه هنگامی که شما ببینید آمار شبیه به این.”

نظرسنجی ها نشان داده اند که سطح بالایی از نگرانی عمومی با بازگشایی در طول coronavirus با آسوشیتد پرس-NORC مرکز امور عمومی نظرسنجی نشان دادن تنها 1 در 10 به نفع کامل بازگشایی بدون هیچ گونه محدودیت در نظر گرفته شده برای مبارزه با ویروس و 3 در 10 مخالفت با بازگشایی در همه.

“موجود آموزش و پرورش فدرال دلار باید صندوق دانش آموز به جای منطقه سیستم و پیروی از دانش آموزان به آموزش و پرورش گزینه های انتخابی است که باز هستند” گفت: Lindsey Burke مدیر مرکز سیاست آموزش و پرورش در میراث سنتی پایه و اساس است. “است که می تواند به شکل سیاست های مانند عنوان من قابل حمل امکان موجود بودجه فدرال برای دانشجویان کم درآمد مناطق به دنبال آنها به آموزش و پرورش گزینه های انتخاب و یا ایده قابل حمل اجازه می دهد بودجه فدرال برای دانش آموزان با نیازهای ویژه به پرداخت برای گزینه های آموزش و خدمات خارج از مدرسه عمومی منطقه است.”

“انتخاب مدرسه در سطح فدرال نیز می تواند از طریق ایجاد دانش یا آموزش و پرورش حساب پس انداز گزینه برای دانش آموزانی که در فعال-وظیفه خانواده های نظامی بومی دانشجویان آمریکایی در سرزمین های قبیله ای و یا دانش آموزانی که زندگی در واشنگتن دی سی — جمعیت که در آن وجود دارد یک قانون اساسی فدرال تعهد وقتی که می آید به آموزش و پرورش خود را” برک اضافه شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کرده است “فرصت های تحصیلی” برای کم درآمد واشنگتن دانش آموزان برای ثبت نام در مدارس خصوصی ،

“مدرسه انتخاب سازگار با محافظه کار و آزادیخواه اصول اما فدرال انتخاب شده است بسیار کمتر” گفت: Neal McCluksey مدیر مرکز آموزشی آزادی در آزادیخواه موسسه Cato. “قانون اساسی می دهد واشنگتن قدرت به حکومت در آموزش و پرورش در خارج از منطقه کلمبیا فدرال تاسیسات از جمله پایگاه های نظامی و همکاری با آمریکایی های بومی رزرو. فراتر از قانون اساسی بسیاری از آزادی خواهان و محافظه کاران نگران فدرال انتخاب برنامه تبدیل شدن به یک مجرا برای ملی قوانین و مقررات از مدارس خصوصی است.”

برخی در حق آنها حتی سوال چرا تهمت است که ساخت چنین مسئله بزرگ عمومی, مدرسه, بازگشایی با توجه به این که این بیماری همه گیر پتانسیل را دارد که مورد پسند عامه کردن خانه تحصیل و گزینه های دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن است ذکر شده نشان داده است که مدرسه نه تنها برای کودکان امن که انتقال coronavirus به راحتی کمتر از بزرگسالان است اما امن تر از نگه داشتن آنها در خانه است. او همچنین می خواهد به طور کلی می خواهم برای دیدن این کشور بازگشت به حالت عادی پس از شیوع و ماه از مستندات. بعدی coronavirus بسته بندی ممکن است کلید به دولت اهرم بر روی این.

“من فکر نمی کنم آنها قصد استفاده از هر گونه بودجه موجود است ارسال می شود با توجه به فرمول موجود. دولت در تلاش است به ضمیمه مراقبت در قانون بودجه به بچه ها اما این است که نه جدید است و در حال حاضر موضوع بسیار اختلاف و پرونده های حقوقی” گفت: McCluskey. “من فکر می کنم این طرح رو به جلو است به مقررات قرار دادن کمک های مالی در آینده فدرال بسته امداد هر چند من نمی دانم چقدر ورودی مستقیم دولت باید بر روی آن است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *