مغلوب ساختن پیشی جستن به تعمیرات اساسی decadesold محیط زیست اجازه قوانین در پیشنهاد به سرعت زیرساخت مصوبات

رئیس جمهور تهمت است رونمایی تغييرات decadesold محیط زیست اجازه نیازهای روز شنبه در تلاش برای سرعت تصویب پروژه های زیربنایی از بزرگراه ها و پل ها به خطوط لوله نفت و گاز.

این حرکت می تواند طلیعه چیزی بودن در تغییرات قابل توجهی به رژیم های زیست محیطی بررسی شده است که در محل با چند تغییرات پس از دولت نیکسون. گروه های صنعت از جمله آمریکا اتاق بازرگانی می گویند تغييرات ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و یا NEPA را رایگان پروژه از yearslong logjams که میلیون ها هزینه و جلوگیری از زیرساخت های جدید.

اما طرفداران محیط زیست معتقدند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییراتی را تضعیف توانایی های عمومی به وزن در پروژه های زیربنایی. NEPA یک انتقادی بررسی پروژه های جدید از جمله سوخت های فسیلی زیرساخت های آنها می گویند آن را به عنوان ارائه می دهد یک خروجی برای افرادی که بهداشت عمومی خواهد بود بیشتر تحت تاثیر قرار. کسانی که مردم به طور معمول اقلیت و یا کم درآمد آنها اضافه کنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک توسعه دهنده املاک و مستغلات است که سیاهی خود را به عنوان یک “سازنده” اعلام خواهد شد اجازه تغییرات در یو پی اس Hapeville فرودگاه Hub در آتلانتا.

اگر نسخه نهایی است که مطابق با آنچه که کاخ سفید پیشنهاد کرد در ژانویهاین امر نیاز به محیطی بررسی به پایان خواهد رسید در عرض دو سال و تنظیم صفحه محدودیت برای ارزیابی, که اغلب می تواند صدها نفر از صفحات. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز انتظار می رود به حذف و یا تطهیر نیاز است که پروژه های در نظر “تجمعی” اثرات زیست محیطی و همچنین محدود کردن دامنه پروژه خواهد بود که موضوع برای بررسی.

“مقررات جدید خواهد نوسازی ساده کردن و سرعت بخشیدن به بررسی های زیست محیطی مراحل لازم برای ساخت طیف گسترده ای از پروژه ها در ایالات متحده از جمله جاده ها, پل ها و بزرگراه” یک مقام کاخ سفید گفت: پیش نمایش اعلام خواهد شد. “این قانون نیز ارائه خواهد شد مورد نیاز به یقین برای حامیان پروژه و تسهیل بازسازی امریکا است.”

NEPA تبدیل به یک چشمه از حقوقی دعوا در سال های اخیر به عنوان فعالان محیط زیست تبدیل شده اند به دادگاه برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با عجله به افزایش در ایالات متحده تولید سوخت های فسیلی است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به قطع گوشه و کنار در بررسی روند بیش از حد به سرعت همه چیز در امتداد ترک آن تصمیم گیری آسیب پذیر است.

هفته گذشته یک دادگاه منطقه ای فدرال دستور داد داکوتای دسترسی به خط لوله است که عامل به مدت سه سال به تعطیل و خالی به طور کامل از نفت توسط Aug. 5 با استناد به کمبود محیط زیست بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. ارتش سپاه موفق به در نظر گرفتن پتانسیل خسارت این خط لوله می تواند به منبع آب ایستاده راک سو قبیله و همچنین خطرات ناشی از نشت نفت به قاضی گفت. انتقال انرژی که در عمل این خط لوله در حال حاضر به دنبال سرنگونی این تصمیم با مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت دولت.

محیط زیست می گویند تصمیم گیری مانند داکوتای دسترسی shutdown ثابت کند چقدر مهم NEPA است و چگونه مخل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییرات به آن خواهد بود.

“هنگامی که شما سریع و از بین بردن مهم زیست محیطی بررسی و سپس وجود دارد هیچ اطلاعاتی در مورد آنچه که اثرات بالقوه می تواند” گفت: پگی شپرد, مدیر اجرایی, از ما عمل می کنند و برای محیط زیست عدالت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییر خواهد حاشیه ورودی عمومی به “greenlight” پروژه های صنعتی خطر به خصوص سلامت و سیاه و قهوه ای مردم که اغلب زندگی می کنند نزدیک به امکانات صنعتی او اضافه شده است.

شپرد گفت: NEPA مورد نیاز برای ارزیابی اثرات تجمعی از زیرساخت های جدید و یا امکانات است که به ویژه مهم برای مردم در بیشتر مناطق آلوده.

“هنگامی که شما 10 یا بیشتر امکانات در یک جامعه کوچک, هیچ کس به دنبال چیزی است که با تاثیر از تمام کسانی که امکانات در آن جامعه” او گفت:.

گروه صنعت, اما می گویند تغییرات به NEPA هستند دیر شده است.

“این روند نیاز به توضیح دلیل آن را مورد آزار و کشیده به نقطه ای از پروژه های در حال حاضر چهار و نیم سال به طور متوسط به یک NEPA نقد و بررسی گفت:” چاد Whiteman مجلسی معاون رئیس جمهور از محیط زیست و امور نظارتی. وی با اشاره به رهنمود اصلی نیکسون-عصر مقررات گفت: بررسی های حتی پیچیده ترین پروژه باید تکمیل شود در عرض دو سال.

Whiteman اضافه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییرات ارائه یک فرصت برای “بازگرداندن NEPA بازگشت به اصل خود قصد” به ارائه به موقع تصمیم گیری شفافیت و کارآمد تر فدرال اجازه.

Whiteman و دیگران استدلال می کنند که پروژه های انرژی پاک به نفع ایستاده از NEPA به روز رسانی بیش از حد. تاکستان باد و همچنین دیگر بادی دریایی پروژه ها در غرب شده اند رنج می برند از تاخیر در محیط زیست اجازه الزامات Whiteman گفت.

“NEPA اصلاحات ارائه یک روایت قدرتمند است که کاهش نظارتی بار می تواند به نفع اقتصاد و محیط زیست” گفت: Devin هارتمن مدیر انرژی و محیط زیست سیاست در R خیابان موسسه. “برای مثال هر سوخت دسته از انرژی پاک در صنعت می خواهد NEPA اصلاحات است.”

در واقع زمانی که برگ برنده دولت پیشنهادی خود را به روز رسانی در بهمن, گروه انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی انجمن صنایع و آمریکا انرژی باد انجمن ارائه پشتیبانی برای تسریع در بررسی های زیست محیطی روند. با این حال خورشیدی گروه تجارت در نظرات به کاخ سفید ابراز نگرانی در مورد از بین بردن در نظر گرفتن اثرات تجمعی که این گروه گفت: خواهد “به طور موثر از بین بردن” تجزیه و تحلیل یک پروژه اثرات تغییر آب.

محیط زیست می گویند لازم نیست برای انتخاب یک سریع buildout از انرژی پاک و جامع NEPA بررسی است.

“من نمی بینم درگیری با انجام کامل و کامل محیط زیست و بهداشت عمومی بررسی و گرفتن پروژه ها به خصوص پروژه های انرژی پاک ساخته شده در یک مد به موقع گفت:” کریستن Boyles کارکنان وکیل با Earthjustice. او افزود: NEPA روند باعث می شود تصمیم نهایی در مورد یک پروژه بهتر است زیرا شرکت ها مجبور می شوند به دنبال راه های جایگزین و اثرات زیست محیطی.

“ما انجام داده ایم این برای 50 سال” Boyles گفت. “اکثریت قریب به اتفاق پروژه ها داشته اند هر گونه مسائل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de