مغلوب ساختن پیشی جستن به نگه داشتن مبارزه نیویورک حکم برای اظهارنامه مالیاتی خود را پس از حکم دیوان عالی

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی گفت: دادگاه در روز چهارشنبه که او در نظر دارد برای ادامه مبارزه علیه نیویورک هیئت منصفه حکم خود را با هدف قرار دادن اسناد و مدارک مالی و مالیاتی پس از دست دادن خود را در دیوان عالی کشور در هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ویلیام Consovoy و کری دان از نیویورک شهرستان, دفتر دادستان منطقه ثبت 10-صفحه مشترک ارسال با ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک در نیاز به رسیدگی است. مشترک ارسال به ذکر است که دیوان عالی کشور تایید مدار دوم قضاوت به نفع دموکرات منهتن D. A. سایرس ونس و remanded پرونده به مدار دوم و مدار دوم و سپس remanded پرونده به منطقه جنوب نیویورک “برای بیشتر رسیدگی است.” منهتن به دادگاه گفت: تهمت و ونس “طرح مناطق بالقوه برای بیشتر بحث شود.”

بیانیه ای به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن “در نیاز به رسیدگی و مناطق بالقوه برای بیشتر بحث” ارائه شد Consovoy به عنوان بخشی از برنامه مشترک تشکیل پرونده با این استدلال که “از آن است که رئیس جمهور موقعیت است که بیشتر اقدامات لازم هستند.” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل پیشنهاد کرد که تهمت “خواهد شد فایل دوم اصلاح شکایت که در آن او را بالا خواهد برد استدلال که دیوان عالی کشور برگزار شد که ممکن است او را در بازداشتگاه” و اگر دادستان منطقه پاسخ می دهد و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن “باید اجازه داده شود تا به توسعه واقعی رکورد در حمایت از ادعای خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل گفت: دیوان عالی کشور تا به حال تقسیم تهمت امکان ادامه داد: استدلال “را به چهار دسته اساسی”: برای اولین بار است که مغلوب ساختن پیشی جستن “ممکن است استدلال می کنند که این حکم است نه یک “به درستی طراحی شده’ grand-هیئت منصفه حکم”; دوم که مغلوب ساختن پیشی جستن “ممکن است استدلال می کنند که حکم ‘است که با انگیزه های تمایل به آزار و اذیت و یا انجام شده است در ایمان بد'”; سوم که مغلوب ساختن پیشی جستن “ممکن است استدلال می کنند که این حکم به معنای ‘به دستکاری [خود] سیاست تصمیم گیری و یا برای مقابله به مثل در برابر [او را] به صورت رسمی عمل می کند'”; و چهارم که مغلوب ساختن پیشی جستن “ممکن است استدلال می کنند که مطابق … را مانع خود را در قانون اساسی وظایف.” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل گفت: “رئیس جمهور در نظر دارد به منظور بالا بردن برخی یا همه این استدلال های خود را در آینده دوم اصلاح شکایت.”

در سال 2019, نیویورک شهرستان, دفتر دادستان منطقه در خدمت یک هیئت منصفه حکم در Ncmec ایالات متحده آمریکا, LLP, مغلوب ساختن پیشی جستن, شخصی, شرکت حسابداری و خواستار مالی و سوابق مالیاتی از رئیس جمهور و کسب و کار. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شکایت دادستان منطقه و Ncmec در دادگاه فدرال برای جلوگیری از اجرای این حکم و استدلال آن را نقض تفکیک قوا در قانون اساسی است. دیوان عالی کشور حکم هفته گذشته که “ماده دوم و برتری بند نمی قاطعانه مانع و یا نیاز به افزایش استاندارد برای صدور یک دولت کیفری حکم به رئیس جمهور نشسته.”

این 7-2 تصمیم دیوان عالی کشور در مغلوب ساختن پیشی جستن v. ونس ساخته شده بود با رئیس دادگستری رابرتز و قضات اموزش Bader Ginsburg, سونیا ستمیر النا کاگان برت Kavanaugh و نیل Gorsuch در اکثریت است. قضات کلارنس توماس و ساموئل Alito عقیده داشت.

بیانیه ای از طرف ونس نیز فرستاده شده توسط دان که مقابله که “رئیس جمهور بخواند چندین استدلال که دادگاه عالی برگزار شد و یک رئیس جمهور ممکن است افزایش در مورد مناسب اما هر یک از این پتانسیل استدلال درک شود باید در درجه اول در زمینه دیوان عالی کشور رد افزایش استاندارد برای صدور یک دولت کیفری حکم به رئیس جمهور نشسته.”

ونس وکیل گفت: “در حالی که دادستان منطقه نه مسابقه است که رئیس جمهور باید یک فرصت برای پیشبرد اضافی ‘مناسب’ ادعا می کند پشتیبانی واقعی را با اتهامات سازگار با دیوان عالی کشور نظر خود را به چالش می کشد به Ncmec احضاریه باید در نظر گرفته شود و در پرتو این اصل است که یک رئیس جمهور چنین چالش می ایستد ‘تقریبا در همان وضعیت با هر فرد دیگر.’ پیشنهاد رئیس جمهور تلاش برای elide که استاندارد است.”

ونس استدلال کرد که “مگر در مواردی که قانون اجازه نمی دهد که گیرنده یک هیئت منصفه حکم به انجام کشف به bona fides یا انگیزه های پشت چنین حکم و هیچ چیز به تصمیم دیوان عالی را نشان می دهد که این رئیس جمهور باید قادر به انجام این کار در اینجا.”

“این همه سیاسی محاکمه” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از هفته گذشته حاکم است. “من برنده مولر جادوگر هانت و دیگران و در حال حاضر من باید به مبارزه ادامه در سیاسی فاسد, New York. منصفانه نیست به این ریاست جمهوری و یا دولت!”

این نظر توسط رابرتز اظهار داشت: “دو صد سال پیش یک اشاره از ما به دادگاه ثابت شده است که هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام. ما مینمائیم که اصل امروز و نگه دارید که رئیس جمهور است و نه مطلقا مصون از دولت جنایی احضاریه به دنبال مقالات خصوصی خود را نه به عنوان یک استاندارد افزایش نیاز است.”

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داد که دیوان عالی کشور, نبرد, این واقعیت است که از آن شده است remanded به دادگاه های پایین تر برای بیشتر جنگ حقوقی به این معنی است که ونس ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی تا بعد از نوامبر. تهمت نیز تا حد زیادی برنده 7-2 مشابه در دیوان عالی کشور مورد آورده شده توسط آمریکا به دنبال خود مالیات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر