مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان Dreamer برنامه که تحت آن 6,40,000 مهاجران محافظت

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی گفت: دولت آمریکا تنظیم شده است برای پایان دادن به این خیال که برنامه های پادمان مهاجران که برای آمدن به ایالات متحده به طور غیر قانونی به عنوان کودکان در شش ماه آینده گزارش رویترز.

با توجه به آمریکا مهاجرت شورای رویای آمریکایی و وعده عمل خواهد ارائه زمان سابق و آینده مستند نشده دبیرستان فارغ التحصیلان و GED گیرنده سه مرحله مسیر به شهروندی ایالات متحده را از طریق کالج و کار و یا خدمات مسلح.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می بیند این برنامه به عنوان غیر قانونی و دادگاه عالی ایالات متحده – که هفته گذشته در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی برای پایان دادن به آن – و نه مخالف اقدام DHS وزیر چاد گرگ گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

“در هیچ نقطه ای است که تصمیم آنها می گویند که برنامه های حلال بود. آنها به سادگی نمی مانند منطق و روش است که ما استفاده می شود” گرگ گفت.

اما دادگاه عالی ایالات متحده مسدود شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) سیاست روز پنج شنبه. سیاست های قرار داده شد در عمل توسط رئیس جمهور باراک اوباما. سیاست محافظت از حقوق اساسی اطراف 649,000 مهاجران و جلوگیری از تبعید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده تلاش ناموفق برای سرکوب این سیاست در سال 2017. این تصمیم را تایید کرد پایین تر تصمیم دادگاه است که در بر داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 حرکت به لغو این برنامه شد غیر قانونی اما جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش دوباره برای پایان دادن به برنامه با توجه به رویترز گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت دولت او خواهد اکنون می توانید برنامه ای برای پایان دادن به سیاست اما به جزئیات.

گرگ گفت: CBS “چهره ملت” دولت را به تجدید ویزا برای افراد تحت پوشش این برنامه محبوب را در حالی که به دنبال یک راه به طور دائم آن را به پایان.

پرسید: اگر تهمت بود به حکم از پایان برنامه از طریق یک فرمان اجرایی گرگ گفت: دولت ادامه خواهد داد به فشار کنگره برای پیدا کردن یک راه حل است.

“من قصد دارم به جلو در مقابل رئیس جمهور. او به این تصمیم در زمان مناسب اما بخش خواهد بود آماده را به آن تماس بگیرید,” او گفت:.

منتشر شده در


22 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *