رئیس جمهور تهمت و گفت که او به طور مستقیم با وزارت خزانه داری را به نگاه به مالیات معاف وضعیت دانشگاه ها و سیستم مدرسه اگر آنها در حال هل دادن “چپ رادیکال” ایده های دانش آموزان خود را.

“بیش از حد بسیاری از دانشگاه ها و سیستم ها در مورد چپ رادیکال تلقین و نه آموزش و پرورش” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه. “بنابراین من گفتن وزارت خزانه داری به بررسی مجدد خود را از مالیات معاف وضعیت و/یا کمک های مالی خواهد شد که دور گرفته شده اگر این تبلیغات و یا عمل در برابر سیاست های عمومی همچنان ادامه دارد. فرزندان ما باید تحصیل کرده و نه تحت تعلیم!”

دانشگاه های خاص تبدیل شده اند در فاصله از اعتراض به فعالیت است که تا حد زیادی شده است با هدف در برابر تهمت به دولت و متحدان آن است. تلاش برای “لغو” و یا قطع بحث سخنرانان را تبدیل به هنجار و همچنین به عنوان اضافه کردن عمومی فشار بر رهبری مطابق با خواسته های که با دانشجو استانداردهای فراگیر و نیازهای شخصی.

محافظه کاران به مدت طولانی ادعا کرد که دانشگاه ها رانده شده و به سمت چپ و این روند شتاب زیر بسیار پلاریزه انتخابات 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان محافظه کار را متهم به دانشگاه از سرکوب آزادی بیان نسبت به دانش آموزان و کارکنان و بازدید کنندگان که نمی مطابق با جناح چپ ایدئولوژی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی در سال گذشته به بودجه فدرال برای دانشگاه و مشروط به تضمین آزادی بیان است.

صاحب نظران نیز دیده می شود یک تقاطع در این حوادث بیش از گذشته چند ماه ترغیب “انصراف ” فرهنگ” در بزرگ به اتفاقاتی که نفوذ بسیاری از دانشگاه. رهبران در بالا موسسات باید استعفا از کار اخراج شده و یا تحت فشار قرار دادند بیش از داشتن ناکافی و یا “اشتباه” پاسخ به موضوع زندگی جنبش است که spiraled پس از جورج فلوید مرگ در 25 مه در بازداشت پلیس. تظاهرات خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس و آنها را به گسترش به هل دادن برای یک ملی حساب این کشور در مسائل تاریخی با مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de